reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG ( 3D , 4D, genetyczne)

Doxa chyba nie dało by się zrobic szybciej - zanim wszytsko zmierza i zbadaja to naprawde ze 40min. przechodzi. Łącznie własnie ze sprawdzeniem rozszczepu wargi i podniebienia, przeplywami dopplera, no i wszystkie narzady wewnętrzne, policzenie wszytskich kosteczek, paluszkow. Tak to u mnie wygladalo. I filmik mam 40minut - hihi - z glosem (nie wiedzialam, że będzie z glosem i nagrały sie moje "ambitne" komentarze - teraz kto nie oglada to kwiczy ze smiechu ;)
 
reklama
ŻUŻACZEK JA NIE MAM FILMU TYLKO ZDJECIA ALE TEŻ SĄ OK. U MNIE TEZ TO TRWAŁO PRAWIE GODZINKĘ. PZDR.
 
no tak dziewczyny, no to skoro Wam tak długo robili to USG połówkowe, to ciekawe czemu na Łuckiej pacjentki umawiane są co 15min! hmmmm chyba jednak pójdę gdzie indziej, tylko gdzie???

Jeszcze raz proszę Was Warszawianki o radę gdzie, do kogo i za ile najlepiej pójść w Warszawie na dobre i dokładne USG połówkowe??? I czy warto już iść na 3D?
 
Dziewczyny, mam pytanie!! Nie wiecie może jak często można robić w ciąży USG?? Jestem w 22 tygodniu ciąży i miałam już dwa razy, a właściwie to trzy bo przy okazji USG nerek lekarka zajrzała też do brzusia... Dziś byłam więc tak jakby po raz trzeci, a chciałam jeszcze pójść jutro z kasetą video. Martwię się jednak czy takie częste USG nie zaszkodzi dzidzi. Zresztą dzisiejsze USG robiła mi nie ginekolog tylko internistka i mam wrażenie, że za bardzo nie kumała o co chodzi na monitorze. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 
Isiaczek - ja miałam USG co drugą wizytę - więc co około 8 tygodni. Pozdrawiam
 
Ja miałam bodajże 5 razy czy 6. Najważniejsze są trzy: genetyczne w 12-14 tygodniu i połówkowe, no i to ostatnie, reszta to juz zalezy od stanu pacjentki i tak dalej. Niby USG nie szkodzi, ale ja osobiście jestem zdania, że nie ma co przesadzac bez potrzeby.
 
Moniś77 pisze:
Dziewczyny ja nadal uparcie będę Wam polecać Dr Roszkowskiego. (...)To, że niektóre dziewczyny piszą ,że rutyniarz i niekulturalny, cóż czasem każdy ma gorszy dzień...

Dr Roszkowski - zdecydowanie odradzam, chyba, że ktoś nie kocha swojego dzicka i traktuje je jak "coś" co mu przeszkadza. Ten człowiek podchodzi do dziecka przedmiotowo, z pierwszej ręki wiem, że proponuje aborcję w przypadku wykrycia wad u dziecka, które można jeszcze leczyć.
To, nie prawda, że czasami ma gorszy dzień, po prostu człowiek nie szanuje życia, bo co można powiedzieć o jego zwracaniu się o dziecku w stylu "dałn".
 
reklama
A czy wie ktoś czy we Wrocławiu jest gdzieś USG 3D.A jak jest to proszę o jakieś namiary.A może w innym mieście w woj.dolnośląskim?????   Proszę jak ktoś wie to dajcie znak ,bardzo chciałabym pójść zobaczyć swoją dzidzię i mieć pamiątkę>
 
Do góry