reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

mi sie tez podoba ale moj m to by pewnie powiedzial ze mi glupoty w glowie ze serduszka:) e tam ja tez lubie takie klimaty...a powiedzcie bo tak z poprzedniej rozmowy sie zaciekawilam co dokladnie bedziecie mialy w waszych pokoikach dzieciecych? tzn jakie mebelki tzn szafa czy raczej komoda? przebierak jako szafka czy raczej takie otwarte zeby wszystko bylo pod reka i nie bawic sie z drzwiczkami?kupujecie krzeslo bujane czy fotel zwykly:confused:??
 
reklama
Ja planuje na początek komode z szufladami i na to przewijak + później szafa

Podobno niezbędny jest mebel na którym będzie się karmić a nawet przespać ale jeszcze nie wiem co to będzie
Chciałabym taki fotel ale nie widziałam tego w polskich sklepach :-(
fotel.jpg
 
Ja planuje na początek komode z szufladami i na to przewijak + później szafa

Podobno niezbędny jest mebel na którym będzie się karmić a nawet przespać ale jeszcze nie wiem co to będzie
Chciałabym taki fotel ale nie widziałam tego w polskich sklepach :-(
Zobacz załącznik 311384

kochana ja taki na ebay .uk widzialm za £40 uzywany ale w b.dobrym stanie i tez chcem go kupic:) a tu masz taki sam tylko nowy na allego.pl ale wydaje mi sie ze jak troche poszperasz to znajdziesz uzywany tanszy Fotel bujany dla matki karmiącej butelka kołyska (1304258645) - Aukcje internetowe Allegro
 
Śliczna pościel Mila, Ty to masz oko do takich perełek ;)

Papcia komisu nietu u nas :/

Dzięki za rady, trochę spanikowałam po ostatniej wizycie, przyznaję hahahaha Ale już się uspokoiłam i tak jak Harszka mówi w razie czego na początku (gdybym jeszcze łóżeczka nie miała) to kupiłam matę nieprzemakalną i prześcieradełko, to zrobię miejsce u nas w wyrku dla Jasia ;) Kupiłam też kocyk i śpiworek, więc na razie wystarczy.. A w najbliższych dniach zbiorę się do kupy i wreszcie wybiorę jakieś sensowne wyrko dla naszego pierworodnego :D

Buziaczku u mnie koncepcja pokojowa się zmieniała i teraz chyba kupimy tak:

Komodę z 3 szufladami do 200zł z Ikea

komoda.jpg

Regał z Ikea (Laiva 70zł i znajdę pasujące kosze, pudełka na gadżety)


regał.jpg

Fotel z Ikea (Pello 100zł)

fotel.jpg

Może jakąś półkę jeszcze zmajstrujemy..

Wszystko w sosnowych kolorach i chyba niewielkim kosztem :)
 
a ja mam taka komode w sypialni w zasadzie caly komplet:-p ikea malm ...masz dobry gust:-D ja tez po swietach zakupy robiem a teraz mam trocha zakupow za karty podarunkowe wiec jeszcze nic sama nie wydalam:tak: dobrze jest pracowac w prywatnym klubie golfiarskim:) ;-):-):-D
 
kochana ja taki na ebay .uk widzialm za £40 uzywany ale w b.dobrym stanie i tez chcem go kupic:) a tu masz taki sam tylko nowy na allego.pl ale wydaje mi sie ze jak troche poszperasz to znajdziesz uzywany tanszy Fotel bujany dla matki karmiącej butelka kołyska (1304258645) - Aukcje internetowe Allegro

na allegro zagladam co jakis czas ale znalazlam wcześniej, dzieki :D
a swoją drogą to nie rozumiem dlaczego sprzedawcy w polsce pozbawiaja nas wielu przydatnych gadzetów ktore są np w UK :-(
 
Milu pościel super:) juz zamówiłam do wózeczka bo szukałam cały czas czerwonej i znaleźć nie mogłam!!! I drugą różową też w serduszka tylko do łóżeczka;) nie mogłam sie oprzeć a dodatkowy komplet sie przyda:) Zobzaczymy jak to bedzie na żywo wyglądać jak juz dojdzie;) szkoda ze nie mają takiej duzej bo bym sobie zamówiła do sypialni;) romantycznie byśmy mieli z Emkiem hihi;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A oto moja zabytkowa kołyska i w tle reszta rzeczy dla dzieciaczka spakowana w łóżeczko czeka na poukładanie;) Tylko najpierw malowanie a potem reszta;)

DSCN1514.jpg
DSCN1513.jpg
 

Załączniki

  • DSCN1515.jpg
    DSCN1515.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 60
Do góry