reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

reklama
Dziewczyny bo ona jeszcze nie jest taka stara hehe ma tylko 40 lat! Ale trzym się dobrze. Tylko może ją przemalujemy bo wcześniej spał w niej mój kuzyn i trochę obskrobał;)

Pinka w tym łóżeczku to tylko połowę widać bo reszta stoi z drugiej strony pokoju;)
 
Super kolyska :) taka tez mozna teraz kupic, ale za jakie pieniadze :szok: A tu taki sprzet z rak do rak w rodzinie wedruje, super :) to po Twoim mezu m.in., tak?
 
Agacina kołyskę babcia kupiła dla swojej najmłodszej córki która ma już 40 lat. Potem przewędrowała po wszystkich kuzynach między innymi i ja w niej spałam;) liczyliśmy że ponad 20 dzieciaczków;) najstarsze ma teraz 40 lat a najmłodsze 4 lata a następna będzie moja Hania;) i myślę że po niej posypie się dalej bo moi kuzyni niewiele młodsi odemnie:) w święta się śmieliśmy że babcia powinna pobierać opłaty na konserwację za wypożyczenie haha
 
Ewi fajna ta kołyska:tak:
my tez mamy tylko biała. Kupiłam kiedys uzywaną za dosłownie grosze ok15zł z nowym materacykiem ale przy hani jej nie uzywałam bo stało łózeczko i nie było miejsca. Teraz jest inaczej wiec moze postawie ją sobie w salonie i na dzien bedzie nam służyc:tak:
Boje sie tylko zeby hania siostrzyczki nie chciała z niej wyciągac:-D

A z mebli to polecam pojemną komode i moze szafe na początek. Przewijak mialam zamontowany na łózeczku a regał nie był potrzebny bo to co miało byc pod reką stało na komodzie a reszta w pierwszej szufladzie:tak:
 
reklama
Do góry