reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
A to kacik naszej Natalki:-) Pomiędzy komodą a łóżeczkiem będzie jeszcze bambusowy parawan.
To nie to co Wasze pokoiki, ale zawsze coś.

PICT0764.jpgPICT0767.jpgPICT0769.jpg
 
Margana głuptasie przecież kącik Natalki jest cudny!!! Taki przytulny że sama bym wskoczyła do tego łóżeczka:-) Nie wiem o co Ci chodzi:crazy: Dla naszych Maleństw i tak najważniejsza będzie nasza miłość......:-) U Ciebie dużo przytulniej niż u nas... muszę coś podziałać jeszcze...
 
Margana - śliczny kącik!!!! Jak tak patrzę na Twoje fotki, to coraz bardziej zaczynają mi się podobać te turystyczne łóżeczka a... i olśniło mnie - zapomniałam kupić lampkę na ścianę:szok: dżizas... przecież po ciemku do małej chodzić nie można...
 
Śliczne macie pokoiki i kąciki dla dzieciaczków. Mój syn bedzie z nami w sypialni i tam mam tylko łóżeczko. Za 2 tygodnie powinny być już zamówione mebelki do Jego pokoju wtedy będę miała gdzie poukładać ubranka, póki co strasznie się gniotę, wszytko uprane, poprasowane i włożone a raczej wepchane w naszą komodę :crazy:
 
Hej, też w końcu musze zabrac sie za umeblowanie pokoiku dla maleństwa. nie wiem czy kupic wszystko w zestawie, czy moze lepiej pojedynczo wybierac? w zasadzie wszystkiego potrzebuje, od lozeczka, szaf po pokrowce itp. Poradzcie mi prosze jesli macie jakies dobre namiary na sklepy warszawskie i ciekawe propozycje. no albo wysyłka.
 
reklama
onanana, Anek dziękuję:-) Wiem, ze miłosć najwazniejsza, a tej jej na pewno nie zabraknie! Ciuszki są w szafie, na której jest naklejony Kłapouchy:-)Ledwo sie tam wszystko mieści.
 
Do góry