reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka

annaj, nad okienkiem w którym piszesz odpowiedz na posta masz taki obrazek ( po najechaniu myszką pisze image) klikasz na niego i pokaże Ci się okienko. Jeżeli fotkę masz na kompie, wybierasz zakładkę from komputer, nastepnie opcje wybierz plik i szukasz w swoim komputerze lokalizacji tego zjęcia. Potem opcja wgraj plik bądź pliki, nastepnie zapisz i to wszystko już chyba:-).
 
reklama
To pokoik dla mojego Tymka.Nie jest jeszcze gotowy całkowicie tzn.żyrandola brak, koszyczków na komodę do trzymania kosmetyków, pieluch itp. Łóżeczko będzie przeniesione do sypialni a to będzie taki pokoik do przewijania i karmienia(fotel do karmienia stoi jeszcze w salonie). Nie jestem jeszcze przygotowana więc niech maluszek siedzi w brzuchu;)))
Obraz 176.jpgObraz 171.jpgObraz 172.jpgObraz 173.jpgObraz 174.jpgObraz 175.jpg
 
annaj007 śliczny pokoik! Widzę, że też wybrałaś wózek z raczka teleskopową:) Zrobiłam to samo, taka rączka to dobre rozwiązanie przy dużej różnicy wzrostu między rodzicami;-)
 
Dziewczyny super pokoiki! Ja niestety nie mogę się pochwalić, bo co prawda sprzęty są rozłożone, ale cała pościel i wszystko co prałam, jest schowane, mąż rozłoży jak będę w szpitalu, nie chcę, żeby się kurzyło.
 
AnnaJ super pokoik!!! I szafa rzeczywiście super!!! Też bym chciała szafę w pokoju malej ale to dopiero jak się od niej wyniesiemy bo teraz sie tam nie zmieści jak nasze łóżko jej wsadzimy do pokoju:crazy:
 
AnnaJ007 - to ten sam przewijak z IKEA co Twój brązowy. Myśmy nasz pomalowali na biało farbą wodną, żeby pasował do reszty mebli. Tylko łóżeczka nie malowaliśmy na biało (co by mała farby "nie zjadła") bo to prezent a wiadomo - darowanemu koniowi...
Szafa Waszego Tymusia jest super! Ma bardzo praktyczny rozstaw półek.

mamaOskarka - mega pakowna komoda. A mały widzę, że ma takie "męskie" mebelki;-) Na pewno nie będzie się czuł gorszy od sióstr:tak:
 
No co do tej męskości to bym oponowała:-D poza łóżeczkiem które jest typowo niebieskie:-) ale spokojnie, powoli, wszystko w swoim czasie;-) tylko mama musi pomyśleć gdzie małego lokatorka umieścić na stałe :-)
 
AnnaJ - super pokoik! :happy::happy: Przyznam, że mam bardzo podobne meble. :-)

leksvik-sprinkelseng__72429_PE188199_S4.jpg

leksvik-stellebord-skap__72490_PE188267_S4.jpg

grevback-bokhylle__72887_PE189138_S4.jpg


Julianna, Anek, MamaOskarka - też macie super urządzone swoje pokoiki/kąciki! :tak:


Mi brakuje tylko drobnych rzeczy, typu lampka nocna, dekoracje na ścianę itd. Chcę jeszcze dokupić fotel, żebym mogła niunię w spokoju karmić. ;-);-) U mnie już pościel też wyprana i na miejscu, przykryłam wszystko narzutką, żeby się nie kurzyło.
;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasz pokoik jeszcze nie gotowy- brakuje tam naszego łóżka i jakichś drobiazgów, ale mimo to wam pokażę jak wygląda u Majki na dzień dzisiejszy. Na ostatnim zdjęciu zabawka od tatusia;-)100_4986.jpg100_4987.jpg100_4988.jpg100_4989.jpg100_4990.jpg100_4991.jpg
 
Do góry