reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka

Mnie podoba się pokój dla dziewczynki pomalowany na lekki róż, ale może być też inny kolor.
Np.: żółty - słoneczny.
Ważnym elementem są meble dla dzieci.
Powinny być raczej dopasowane pod względem kolorystycznym między sobą.
Moim zdaniem meble dla dzieci powinny także być w wesołych kolorach, a nie np.:
w beżu czy brązach.
"reklama ukryta"........
 
reklama
Margana, Sara super kąciki - już się nie mogę doczekać zdjęć z dzidziami w łóżeczkach!! :) Brawo dziewuszki!
winki śliczny pokoik !! Tapeta jest obłędna i wszystko idealnie pasuje :) Uwielbiam takie jasne wnętrza!!
 
Winki - toż to wygląda, jak wycięte z katalogu o wystroju z IKEA (poznałm komódkę do przewijania - moja siostra ma taką samą). Wszystko dopasowane i dopieszczone. PRZEPIĘKNIE!
 
reklama
Oto po części urządzony pokoik dla naszego Korneliusza:
1 foto łóżeczko i wózek po córce - nie kupowałam nowego.
2. foto komódki na ubrania (zapytacie pewnie czemu ciemne - bo nie chce zmieniać ich za 2 lata na inne uwielbiam brązy)nad nimi jeszce będą półeczki zamiast ramek i część zabawek jeszcze pochowam -muszę dokupić komodę taką samą jak ta z szufladami bo się nie mieścimy.
3 foto druga strona pokoju jeszcze przemalowanie szafeczki na brąz.
 

Załączniki

  • Kopia IMG_0759.jpg
    Kopia IMG_0759.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 169
  • Kopia IMG_0761.jpg
    Kopia IMG_0761.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 165
  • Kopia IMG_0762.jpg
    Kopia IMG_0762.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 161
Ostatnia edycja:
Do góry