reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka

onanana prześliczny pokoik!! Na zdjęciach wygląda na bardzo duży mam wrażenie że wielkości mojego salonu:-)

No no, tatuś ma bardzo dobry gust:-)
 
reklama
Onanana zakochałam się w Twoim pokoiku :tak: jest cudny :-) my niestety mamy tylko łóżeczko wstawione do sypialni, nawet miejsca na komodę nie ma..musiałam poradzić sobie wsuwanymi skrzynkami pod łóżeczko..
 
onanana oj zgadzam się prześliczny, przestronny pokoik fajne te naklejki na ścinie wyglądają mam podobne i przewijak mam chyba ten sam misie na huśtawce :tak:
 
onanana , kochana cudnie jest!! Kolor ścian jest boski! A naklejki bardzo ozdobiły i są śliczne! Jaśniutko, przestronnie - super! Mebelki piękne, aż bym sama posiedziała w takim pokoiku :)
 
Dziękuję Wam kochane za te mile słowa, mam nadzieję że Majeczka będzie zadowolona:-) Za rok dojdą krzesełka ze stoliczkiem, zniknie nasze łóżko (którego jeszcze tam nie ma hehe), pojawi się szafa prawdopodobnie więc się zapełni:tak:
Pokój owszem jest dość długi ale wąski ( chyba 2,4 m szerokości). Chyba to okno (zgroza) robi go takim przestronnym:tak:
 
reklama
Do góry