reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Urodzinki naszych pociech

szkoda że nie znalazłam opłąta z bajki "jak wytresować smoka" bym miałą problem z głowy.bo torty super.
 
reklama
szkoda że nie znalazłam opłąta z bajki "jak wytresować smoka" bym miałą problem z głowy.bo torty super.
podpytaj w jakiejś cukierni może ci zrobią ...taki opłatek u nas robią ze wszystkich obrazków jakich się chce lub zdjęć byle by znaleźć to szło w internecie ;) i kasują 15zł + tort

mogłaś napisać wcześniej bym Ci załatwiła i wysłała :)
 
u nas w pracy nakładają opłatek na tort dużo wcześniej ja nawet na drugi dzień miałam tort ze zdjęciem z opłatka i nakładają na bitą śmietanę ja miałam tort przywieziony o 6:00 a jedliśmy o 16:00 i na bitej śmietanie migdałowy nie dzieje się z nim zupełnie nic

Ja i w tym i w zeszlym roku oplatek nakladalam dzien wczesniej i nic sie nie dzialo. W zeszlym roku tort nawet po dwoch dniach wygladal w porzadku.

A tak w ogole- sliczne torty zrobilyscie. Piekne. :)
 
U nas po urodzinkowym poczestunki, był tort, ciasta, kawa i desery z galaretki z bita śmietana...które Filip tak uwielbia i sam prawie,ze zrobił (mieszał galaretkę, wlewał do pucharków, śmietanę ubijał)..
Byli rodzice moi, Tomka i moi dziadkowie, do tego mój brat, bratówka i siostra...poźniej moze jakieś fotki wkleje...tortu i Filipa jak sie sam wystroił
 
a Emilka w niedzielę miała drugi torcik no i Dominiś też miał drugi bo robiliśmy imprezę dla innych którzy nie dotarli na wcześniejsze urodzinki :tak:
 
reklama
Gosiu super torty- szczególnie auto... Ja się wkopałam, bo jak Staś bardzo chorował, to zgadzałam się na prawie wszystko, między innymi obiecałam tort w kształcie ZYG ZAKA MC QUINA.... No i teraz będę się męczyć....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry:
 
Do góry