reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

Kasiad to faktycznie masz problem, co zrobić, ale faktycznie nie masz gwarancji, że za tydzień nie bedzie chory ktos inny... w ostateczności możesz rzeczywiście rozdzielić imprezke na dwie i pozapraszać osobno, bo z małym dzieckiem to faktycznie ryzyko, żeby nie podłapało nic.
Szkoda, ze niektórzy chrzestni nie wywiązuja się ze swoich obowiązków i nie zalezy im, zeby sprawić dziecku przyjemność...:-( no ale tak to juz bywa...

My robimy urodzinki 1 lutego w Hubka urodziny - fajnie, że tak sie nam akurat złozylo w tym roku:-)
 
reklama
Dostałam marcepan i będę robic ozdoby na tort.
Swieczki tez kupione,goście zaproszenie,robimy oimprezke w weekend po urodzinkach...więc juz niedługo.:tak:
 
Super, że już macie wszystko albo większość przygotowane:tak: Ja zacznę wszystko planować jak już urodzę, bo wtedy będę wiedziała co i jak, i czy dam radę sama zrobić tort itp.:-p Dobrze, że do 27 lutego jeszcze ponad miesiąc;-)

Co do chrzestnych to ja na wybranych dla Victora nie mogę narzekać:tak: Świetnie trafiliśmy;-) Mimo, że nie przylatują na urodziny to zawsze jak jesteśmy w Polsce widzimy się i nadrabiają zaległości;-) Poza tym cały czas jesteśmy w kontakcie i pytają o Vicka;-)
Teraz dla drugiego Malucha będziemy się starali wybrać tak samo dobrze;-) Napewno to będzie mój drugi młodszy, rodzony brat, ale z chrzestną będziemy mieli problem... żeby znaleźć w podobnym wieku jak mój brat, czyli ok. 19;-)
 
Imprezkę niestety musimy odłożyć. Ja ok, choć słaba jakaś jestem, Tomek ma cały czas nos zapchany i strasznie kaszle, Oli też kaszle, ale mało, mój tata też nadal kaszle, a mama właśnie dziś dostała gorączkę :baffled: Zdecydowaliśmy, że rodzice i teściowie przyjdą w poniedziałek, czyli w dzień urodzin Oliwki (mam nadzieję, że przez te 4 dni wszyscy się jako tako podkurują) a chrzestna Oliwki z całą rodziną przyjdzie w przyszłą sobotę. No to czeka mnie szykowanie 2 tortów :confused2:
 
No i u nas trzeba będzie upiec dwa torty, jeden na imprezę na wyjeździe u rodziców, a drugi tydzień po Wiki urodzinach, na imprezę dla chrzestnych i ich połówek:tak:Ozdoby kupiłam w carrefurze, świeczki w realu, mam jeszcze pisaki z lukrem, kupie jakies owocki i będzie ok, poszukać muszę bezów, ładnie na torcie wygladaja:tak:
 
BOZIU ja jeszcze nic nie mamm i tylko mysle czy robic jedna wieksza impre czy 2 mniejsze:sorry::sorry::sorry: jakos nie mam weny na balangi...choc powinnam bo to w koncu 2 latka....
 
Ja tez musze przelozyc imprezke na za tydzien w sobote :baffled: chrzestny jak juz pisalam siedzi w domu w gipsie jego zona czyli chrzestna nie ma prawka a druga chrzestna ma od wczoraj chore dziecko na jelitowke takze niechce Jenni narazac na to zeby mogla sie zarazic tylko jeszcze musze to jakos jej jutro wytlumaczyc :baffled:
 
reklama
Do góry