reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
a to chyba 2 biszkopty:confused::dry:

może 2 lub 3 kto wie ale pewnie zamówiony bo jest duży wiec pewnie duża blacha cukiernicza i wycięte :tak:przełożone śmietaną i na to drugi biszkopt albo 1 duży przecięty wzdłuż i przełożony śmietaną

może jest jakaś specjalna forma :confused:
:no:u mnie w pracy wycinają bo ludzie takie zamawiają ze takiej formy by nikt nie wymyślił :sorry:



Zastanawiam się czy dałabym radę taką zrobić :sorry2:
 
Ale super ten tort :tak: Strasznie mi się podoba :tak:
Ale nie wiem, czy umiałabym tak ładnie wyciąć :confused:

Znacie przepis na dobry biszkopt, który dałby się potem tak powycinać i nie pokruszyłby się :confused:
 
Ale super ten tort :tak: Strasznie mi się podoba :tak:
Ale nie wiem, czy umiałabym tak ładnie wyciąć :confused:

Znacie przepis na dobry biszkopt, który dałby się potem tak powycinać i nie pokruszyłby się :confused:
:-D Kasiad jesteś pierwsza wiec jak zrobisz to my będziemy wiedzieć czy da się radę taki zrobić ;-):-D
 
reklama
Gosia, ja kolorowe kwiatki (barwione opłatki) kupowałam w Carrefourze, u nas są w stałej ofercie. Na takim stoisku, gdzie są takie pierdoły do ciast, wiórki kokosowe, orzechy itp. Może wielkiego wyboru wzorów nie ma, ale z tego co pamiętam, to były 2 rodzaje (kupowałam na roczek).
 
Do góry