reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

No pewnie Agusia, jak nie ma czasu, to trzeba kupić. Ja planuję sama zrobić, ale jak się okaże, że nie będzie czasu, to też kupię :tak:
 
reklama
Ja pewnie tort zrobię sama, podoba mi się taki tort w kształcie księżniczki, ale myślę, że Oliwce byłoby żal, jakbyśmy ją zaczęli kroić ;-)

He,u znajomej tak było płakała strasznie,że jej "sukienkę popsuli':-D
Ja zrobię sama,tylko fajnych ozdób szukam...
 
Ja tort też zamierzam zrobić sama. Ozdoby już nawet mam na oku. No i jeszcze pomyślałam,że zamiast robić tradycyjną posiadówkę i że z gości to tylko będzie moja siostra z chłopakiem, zamówimy sobie stolik gdzieś w jakimś miejscu zabaw dla dzieci (tort weźmiemy ze sobą). Będzie okazja, żebyśmy wszyscy wyszaleli.
 
Ostatnia edycja:
Ja pewnie tort zrobię sama, podoba mi się taki tort w kształcie księżniczki, ale myślę, że Oliwce byłoby żal, jakbyśmy ją zaczęli kroić ;-)
ja raz zrobiłam Emilce kanapkę w kształcie kotka i płakała biedulka jak bóbr jak mu się buzia z ketchupu rozmazała :sorry2:
 
reklama
Do góry