reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
:dry: dokładnie ale chce żeby Emilka się cieszyła że ma ładny torcik z tego na roczek nie byłam zadowolona a robiła mi go firma gdzie pracuje :crazy: i chce zrobić teraz sama :sorry2:

jeszcze napiszę do siostry może w pracy mi dadzą troszkę barwnika a jak nie to albo zamówię barwnik albo gotowe biedronki :tak:
 
:dry: dokładnie ale chce żeby Emilka się cieszyła że ma ładny torcik z tego na roczek nie byłam zadowolona a robiła mi go firma gdzie pracuje :crazy: i chce zrobić teraz sama :sorry2:

jeszcze napiszę do siostry może w pracy mi dadzą troszkę barwnika a jak nie to albo zamówię barwnik albo gotowe biedronki :tak:
no wiem ,ze nie dla pozeraczy a dziecka;-):-p:-):tak::tak::rofl2:

ja chyba sie skusze na cukiernie "sowe":blink::dry:
 
no wiem ,ze nie dla pozeraczy a dziecka;-):-p:-):tak::tak::rofl2:

ja chyba sie skusze na cukiernie "sowe":blink::dry:
a ja oststnio 3 razy nadziałam się na ich ciasta jabłecznik z budyniem był surowy. biszkopt ze śmietaną i truskawkami stary a niby rano dostasli i ciastko Luwr bez alkoholu :/ i sobie przechlapali za to ( wiadomość dla mam trójmiasto) w sopocie jest jakas nowa cukiernia gdzie robia torty mistrzowie czekolady. byłą króraś?????
http://www.deserlandia.pl/torty_i_ciasta.php/276
 
Ostatnia edycja:
Ja pewnie tort zrobię sama, podoba mi się taki tort w kształcie księżniczki, ale myślę, że Oliwce byłoby żal, jakbyśmy ją zaczęli kroić ;-)
 
reklama
Do góry