reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

Victora chrzestni w Polsce:sorry2: Przylecieć nie dadzą rady, więc pewnie standardowo będą dziadkowie (męża rodzice), brat męża z rodziną, czyli w sumie 4 osoby dorosłe i dwójka dzieci plus my:blink: Zaczynam się przyzwyczajać, że tak już jest:sorry2: Szkoda, bo mam dużą część rodziny, z którą lubię spędzać czas i rozmawiać w Polsce i widzę się z nimi raz na rok, czasem dwa:sorry2::baffled:
 
reklama
rany..urodziny Filipa dopiero za spory miesiąc...nie myślałam nawet jeszcze o tym..ale pewnie w górach będziemy wiec nie będzie imprezki...
 
ja już mam kupioną świeczkę kupiłam jednak ładną dwójeczkę ;-) do tego mała laleczka na torcik :tak: zimne ognie , baloniki ...


może zrobimy własnoręcznie kapelusiki dla wszystkich ale na to mam czas w niektóre rzeczy wolałam już się zaopatrzyć póki były bo ledwo co dostałam zimne ognie
 
Ostatnia edycja:
a u nas chrzestni bede bo są na miejscu jeden kilka domów dalej :)
a siostra bedzie na 100% bo gdziesz by sie wybrala ;)

ale nie myslalam jeszcze o konkretach, pewnie bedzie skromnie
 
Konrada chrzesni mieszkaja w naszej miejscowości;-),wiec beda na pewno.Nawet nie patrzylam jak wypadają te drugie urodziny,czy w weekend czy w tygodniu:dry:.
 
Gdzie mogę dostać barwnik spożywczy ..w tesco lidlu ktoś widział:confused: szczerze mówiąc nigdy nie widziałam tam ale może dlatego że nie szukałam :sorry2:
a potrzebuje zrobić ozdoby z marcepana na tort najpierw chciałam kupić gotowe ale chce sama spróbować zrobić :sorry2:
najwyżej kupię na allegro jak nie znajdę ale wolę jakoś w sklepie boje się że nie dojdą w całości :baffled:
 
dzięki Kasiad mam już w obserwowanych ;-):tak: R...pojechał do lidla na zakupy ale tam nie ma :no:

zamówię z allegro jak nie znajdę nigdzie ,specjalnie też jeździć i szukać nie będę ale przy okazji jak będę na innych zakupach to zobaczę czy są:tak:

widziałam też u tego sprzedawcy już z marcepanem Zestaw marcepan 200g + BARWNIKI Spożywcze TANIO (519342342) - Aukcje internetowe Allegro

bym nie musiała sama robić ale 200g to chyba mało co :confused: chciałabym 6 małych zwierzaczków :sorry2:
 
No 200 g to trochę mało masy faktycznie. Może zamówić 2 takie zestawy, tylko wcześniej się dogadaj, żeby inne barwniki dał, no chyba, że nie zależy Ci na innych.
Co do przesyłki, to była bardzo dobrze zabezpieczona, barwniki dotarły w całości, nie musisz się tego obawiać. Tylko nie możesz zamawiać na ostatnią chwilę, bo trochę czekałam, nie aż tak długo, ale napewno nie przyszły na 2 dzień po mojej wpłacie, tylko chyba po 4 dniach, już dobrze nie pamiętam.
 
reklama
No 200 g to trochę mało masy faktycznie. Może zamówić 2 takie zestawy, tylko wcześniej się dogadaj, żeby inne barwniki dał, no chyba, że nie zależy Ci na innych.
Co do przesyłki, to była bardzo dobrze zabezpieczona, barwniki dotarły w całości, nie musisz się tego obawiać. Tylko nie możesz zamawiać na ostatnią chwilę, bo trochę czekałam, nie aż tak długo, ale napewno nie przyszły na 2 dzień po mojej wpłacie, tylko chyba po 4 dniach, już dobrze nie pamiętam.
jeszcze nad tym myślę czy kupic barwniki czy nie:baffled: chce właściwie tylko czerwony i zielony i masę ale Robert mi mówi że mam kupić jakieś żelki malinki czy jakoś tak i właściwie bym miała bez roboty ewentualnie zamówie biedronki na allegro :tak: już nie będę wymyślać za dużo :ninja2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry