reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
no u nas to wielka chceca bo wiadomo że jedyny malec w całej rodzinie to jeszcze król i moi rodzice specjalnie tu przyjadą i chestny z ciocią z Bremen już wiadomoże że będą no i chrzestna z gdyni. więc podróżnych trzeba nakrmić :-D a tak nikogo innego nie zapraszam bo nie ma miejsca i koniec. więc stałą ekipa 11 osób i basta.
pewnie gdyby Szymek miał sam decydować to zaprosiłby tylko chrzestną Agę - jego królową życia i moją mamę bo z nią szaleje na kolanach - zniża babcię do partetu :-D a reszta to nie musi być.

no ale nie robimy selekcji zapraszamy wszystkich.

no plan mam ale zobaczymy ile zrealizujemy:nerd:
 
A ja jeszcze nie zastanawiałam sie nad przyjęciem urodzinowym Milenki. A tutaj czas najwyższy zacząć planowanie.:rofl2::rofl2::-):-)
 
ja już pomału myślę co kupić bo nigdzie nic dostać u siebie nie mogę :no: wiec w razie co musze odpowiednio szybko zamówić na allegro ;-)

i zastanawiałam się nad świeczką czy kupic "2" - dwójkę, czy zrobić tak by zdmuchnęła dwie świeczki :confused: wolałabym by zdmuchiwała dwie świeczki ale znowu takich to ciekawych zbytnio nie ma :dry:
 
Nad świeczkami to się jeszcze wcale nie zastanawiałam. Ale pewnie kupię 2 małe.
Postanowiłam, że dziś zadzwonię do chrzestnego Oliwki, bo jeśli zdecydowałby się przyjechać jednak z Elbląga, to wypada go powiadomić odpowiednio wcześniej. Oliwki urodziny wypadają w poniedziałek, więc pewnie imprezkę zrobimy 24 w sobotę lub 25 w niedzielę.

Edytuję posta, żeby napisać, że jestem już po rozmowie z chrzestym Oliwki i powiedział, że przyjedzie, jeśli impreza będzie w sobotę, tak więc już postanowione: urodziny robimy 24 w sobotę.
 
Ostatnia edycja:
No no widze ze sie tu impezki szykuja:tak:
My na razie sie nie zastanawialismy nad urodzinkami Julci.......pewnie beda tylko najblizsi....czyli i tak sporo osob:-D:sorry2:
 
reklama
Do góry