reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
no fakt szybko i mamy już takie pociechy w domu.
u nas jeszcze sporo czasu ale koncepcję przyjęcia już obmyślam w tym roku zgapię z takiego probramu kulinarnego- przyjęcie ala fast food. oczywiście nie pobiegnę do mc donalda po jedzenie tylko zrobię sama ale wszystko podam w opakowaniach właśnie z tego typu restauracji.
tak misię to podobało było na maxa kolorowo
menu to co oni robili to
frytki
szaszłyki z piersi kurczaka
naleśniki z ciasta filo z warzywami
oczywiscie ketchup
cukinia w panierce na chrupko
klopsiki ala lizaki -na patyczku od szaszłyka

i mieli wielki arkusz papieru jako obrus i każdy malował dla siebie tależ dekoracje - no to sobie podaruje :-D
 
Victor na drugie urodziny jeszcze musi poczekać prawie dwa miesiące, więc jest jeszcze trochę czasu:tak: Przyznam szczerze, że jeszcze o tym nie myślałam, bo przed tym powtórka z "rozrywki" sprzed dwóch lat;-) Jak dobrze pójdzie to będę miała dwójkę solenizantów z lutego;-):-D
 
Karola widzę że już masz pełen plan ;-)

ja nie szaleje zbytnio i nikogo nie zapraszam tylko zapowiem że mają przyjechać na kawę ;-)i kto chce to przyjedzie a kto nie to nie zaproszeń nie wysyłam :no:
 
Zaproszeń też nie wysyłam ;-) Ale zapraszam ustnie dziadków i chrzestnych, choć pewnie chrzestny nie dojedzie z Elbląga.
 
reklama
Zaproszeń nie wysyłam.w ogóle nie wiem,gdzie gości pomiescimy,bo troche nas jest,a mieszkanko małe...a 2 imprez nie chce mi sie robić:baffled:
Jakoś dam rade,mąz ma wtedy wolny tydzien(urlop):tak:
 
Do góry