reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

rok temu o 23:30 zaczeły mi wody odchodzić a o 8:45 rano juz był na moich rączkach mpoj Szymek jeny aż mam łezki w oku
jaka ja jestem szcześliwa.:-D
 
reklama
Impreza roczkowa przesunięta na niedzielę. Wydarzyła się tragedia w rodzinie męża, w piątek najprawdopodbniej pogrzeb kuzynki Tomka i nikt nie ma w tej chwili głowy do imprezowania:-(
 
Witam .Macie fajne pomysły na imprezy dla naszych roczniaków .Ja zamierzam sama upiec tort potem zrobić z niego kształt motyla i przystroić odpowiednio ,Pewnie jakaś sałatka będzie i jeszcze jak starczy kasy to coś na gorąco .Dziś wzięłam zasiłku d/bezrobotnych 215 zł 40 gr .Kupiłam Gabusi mleko i kaszki i starszym pociechom jogurty i potrzebne rzeczy do domu i niewiele zostało:( Urodzinki robimy 1 marca w niedzielę bo wypadają w czwartek a nie wszyscy w czwartek mogą przybyć .Osób nie za wiele bo naszą Gabrysię trzymali do chrztu nasi przyjaciele (rodzina nie chciała:( )Jestem dobrej myśli ,ze wszystko będzie o.k.
 
roczek roczek i po roczku

a tyle bylo stresu no i do tego te poczatki zapaleniu plucek oj oj oj juz imprezka wisiala na ostatnim włosku a jednak sie udało. Szymek był zachwycony dekoracjami aż piszczał no i dzieki temu spokojnie robilismy inhalacje bo sie patrzył na lampiony :-D
to fotki stołu i pokoju a torcik wkeję jutro.
no i oczywiscie co wybrał no co??????????????????????????????????????
kieliszek a jak profesjonalnie go przyłożył do buzi :szok::szok::szok: później był różaniec ( kolorowy ) no i kasa ale 5 zł zostawił wybrał zdecydowanym ruchem 100zł :tak: a ksiązkę to wywalił daaaaaaleko.
tort to raczej mnie nim nakarmił ( szkoda że nie potrafię jeszcze obsługiwać mojego programu do obrobienia filmu to bym go wkeiła- ale przyjdzie na to czas).
no i Szymek bo niedzielnej zabawie prezentami padł ale zbiorcze zdjęcie wkeje jutro na prezenty zobaczycie jaki samochód dostał coś dla małego faceta ;-)
 
cd.przy okazji widać pokoik choć mój mąż stwierdziłże trochę za dziewczęczy jest. :baffled::confused:
 
Super zdjęcia Karola,a mały jak slicznie spi roczniaczek!Pokój w ogóle nie wydaje mi sie dziewczęcy.W ogóle to nie lubie podziałów na płeć(no chyba,ze przeważa kolor różowy)i w pokoju Kuby jest wiele słonecznych kolorow(żółty,pomarańczowy) i zielony.:tak:Na typowo męskie gadzety(typu samochody,czy motory)przyjdzie czas.:tak:
 
Mi też się pokój bardzo podoba :tak: I też nie sądzę, że jest dziewczęcy :no:
Szkoda, że Oliwce nie mogę tak pokoju przystroić, no, ale niestety nie ma własnego pokoju :-(
 
Kondzio tez jeszcze nie ma wlasnego pokoiku:no:.Dopiero jak wyszykujemy poddasze,to dzieciaki pojda na gore,bo tam zrobimy im 3 pokiki,jakas łazienke i maly aneks kuchenny prawdopopodobnie:tak:.Jacek sam tam dlubie,bo nie chce placici fortuny fachowcom.Chcieli od nas okolo 10 tys,lae skad je wziac?:no:.Wolimy wydac te pieniadze na materialy:confused:.
Nawet nie wiecie jakbym chciala,zeby dzieciaki mialy swoje pokoje:sorry2:,one tez:sorry2:.
 
Karola,dekoracje super i swietny pokoik:tak:.Szymek zmeczony po imprezce usnal?;-)
 
reklama
no to było na drugi dzien od rana walczyłz zabakami i padł zrobiłam mu posłanie na ziemi w koncu kiedys przyjdzie czas ze tam bedzie spał wiec to byłą premiera.
a co do pokoju to fakt mam ze jest fajna sprawa bo zabawek nie mam wszedzie a i szymek ma gdzie kursowac od nas sypialni do swojego pokoju dzieli nas maluśki przedpokoik może 1m.

no starałam się by było dziecinnie i było duuuużo soku bo tak będzie już co roku.
 
Do góry