reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

Karola a możesz mi dac dokładniejsze namiary na tą panią od ozdódek:)::-D
 
reklama
nasz skarb na swoich pierwszych urodzinach:-)
 

Załączniki

  • roczek KUBUSIA 010kopia.JPG
    roczek KUBUSIA 010kopia.JPG
    37,3 KB · Wyświetleń: 29
  • roczek KUBUSIA 014kopia.JPG
    roczek KUBUSIA 014kopia.JPG
    39,3 KB · Wyświetleń: 31
Jaki ładny Kubus,elegancki:-):tak:.
U nas imprezka byla wczoraj.Chrzesna niestety nie dotarła,bo napuchla od zeba,w dodatku bolal ja i dodatkowo ucho.W czasie urodzinek zadzwnila nawet do swojej mamy,zeby wrocila zaraz do domku,bo jej synek spal,a ona musiala jechac do dentysty z tym zebem.Opuchlizna jej sie bardzo podniosla i bolalo okropnie.Szkoda mi jej:baffled:.
Kondzio z prezentow dostal tylko jezdzik-bujak i rowerek Hauck(z pomaranczem:tak:).jestem zachwycona tym rowerkiem.Mysalam,ze to jakies badziewko,a to porzadny rower:-) i w dodatku przesliczny:tak:.Kondzio byl bardzo zadowolony gdy go wozilismy.
Od reszty gosci dostal pieniazki;-) i musze mu cos kupic:tak:.
Czy wie ktos jak blokuje sie pedaly w rowerku,zeby sie nie kreciły?;-):-)
 
Jaki ładny Kubus,elegancki:-):tak:.
U nas imprezka byla wczoraj.Chrzesna niestety nie dotarła,bo napuchla od zeba,w dodatku bolal ja i dodatkowo ucho.W czasie urodzinek zadzwnila nawet do swojej mamy,zeby wrocila zaraz do domku,bo jej synek spal,a ona musiala jechac do dentysty z tym zebem.Opuchlizna jej sie bardzo podniosla i bolalo okropnie.Szkoda mi jej:baffled:.
Kondzio z prezentow dostal tylko jezdzik-bujak i rowerek Hauck(z pomaranczem:tak:).jestem zachwycona tym rowerkiem.Mysalam,ze to jakies badziewko,a to porzadny rower:-) i w dodatku przesliczny:tak:.Kondzio byl bardzo zadowolony gdy go wozilismy.
Od reszty gosci dostal pieniazki;-) i musze mu cos kupic:tak:.
Czy wie ktos jak blokuje sie pedaly w rowerku,zeby sie nie kreciły?;-):-)
Oj ja niewiem jak pedaly blokuje a blokuje sie :confused:
 
reklama
Do góry