reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
my wczoraj robilismy urodzinki LAilusi. I bylo milutko- 9 doroslych i 3 dzieci. MAz zrobil obiadek a ja tort i ciacha. Lailusia oczywiscie nie dala sie brac na raczki ale poza tym byla zadowolona. Pierwsi goscie przyszli o 15 a ostatni wyszli o 21
 
Sara tez nie daje sie wziasc nikomu na rece
czasem fajnie ale czasem mi ciezko
ryyyyczy

bg cfcZXicx ;',l,pl;.,;l huynm ,n


jak widac juz nie spi:baffled:
 
Gosia ale urocze zdjęcia a jaka radość super super super co za modelka i jaka czysta :szok::szok: my jednak bez ochraniacza nie damy rady:rofl2:
 
I my już po imprezie roczkowej...uffff...
byli sami swoi -czyli 15 osób i Filip
najpierw obiad, później kawka i torcik, no i ciasto i takie tam dodatki...

Filip był bardzo grzeczny, najpierw zaszokowany, ze tyle ludzi w domu na raz :-D:-D:-D później szczęśliwy, bo każdy go zabawiał...nie marudził, tylko rozbawiał wszystkich..
 
Nio a my jeszcze jesteśmy przed imprezką urodzinową, i w sumie troche tych gosci sie uzbiera i tak myslimy czy czasami nie zrobic w lokalu w domu nie damy rady, a na dwa dni to mi sienie chcę:angry:muszę pojsc dolokalu w którymkiedyspracowałam i pogadac z szefostwem może cos uda się wynegocjowac za rozsadna kwotę. Ja myslę że zaczniemy od torta i ciasta, kawkaitp, a pozniej zimne przystawki i już.
 
My też przed imprezką urodzinową - robimy w domu:tak:
W środę biorę urlop i od rana siedzę w kuchni. Będzie około 10 osób. Tort już zamówiony, ja zrobię obiad i przystawki, a Tomek ma posprzątać mieszkanie na błysk:tak:
 
reklama
my tez w sobote mamy impreze ale urodzinki
SZymek ma w srode
juz jedzenie zamowilam w restauracji aby zbyt duzo nie grzac w domu
tort robie sama w czwartek upieke biszkop a w piatek dokoncze wieczorem dekorowanie domku i chce pączki sreduszka upiec znalazlam fajny przepis w gazecie KUchnia sobota sałatki no i startujemy o 16 :tak::-D:-) no moze gularzowa zupe zrobie ale zobacze jak mnie ochota najdzie no i bym musiala bulionowki kupic 12szt bo nie mam.:baffled:
 
Do góry