reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

ja dzisiaj zarezerwowałam 3 knajpy na chrzciny i roczek zaraz będę analizowała ceny i menu :tak:, no i zobaczymy ktora wygra w tym konkursie :-)
 
reklama
Tycia fiu fiu... fajowskie, no to Kondzio zada szyku na imprezce :tak::-D
Do nas prawdopodobnie przyjadą już po obiedzie, więc będzie raczej skromnie jakieś sałatki, mięska, jedno danie (nie wiem jeszcze jakie) na ciepło i torcik + ciasta :sorry:
 
Tyciu komplecik dla Kondzia śliczny:tak::-)

A my juz tez po imprezce, musze powiedziec ze chyba zalicze ja do udanych:-p goscie posiedzieli troszke dluzej niz u Gosiaczka, bo pojechali ok 21.30 od 16......
Mala spisala sie na medal byla grzeczna i kochana:laugh2::sorry:
 
W koncu to do niej goscie przyszli...:-).
Ja wolalabym dostac pieniadze i sama cos kupic Kondziowi.Z mama i moim bratem(chrzesny) nie ma problemu,bo ja wybieram ,a oni kupuja...;-):-D
 
reklama
Właśnie planuje pierwsze urodziny Wiktorii, postanowiłam, że sama zrobie jej torta (bedzie owocowy ciekawe czy mi wyjdzie :p), gości będzie około 13 i dziecko 8 misięczne:p
 
Do góry