reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
no torciki cudne :tak::tak:, my też już po urodzinkach a były takie torty
pierwszy dla sobotnich gości

a drugi na chrzest i roczek w niedzielę


obie imprezki się udały, Lenka w kościele była spokojna, gdyby nie woda która wleciała do oka :no::angry: wtedy była chwila niezadowolonia, a poza tym super co widać ponieżej:


a teraz kilka zdjęć z godziny 17.00 - 23 luty 2008 (równy ROCZEK)


i teraz niedzielny roczek i chrzciny :tak:

mój chrześniak (siostry syn) ze swoją chrześnicą :-)

z moją mamą

no ale Was zasypałam zdjęciami :szok::szok: (ale mam teraz chwilkę bo Lenka śpi i jestem na jednodniowym urlopie :-))

no jeśli chodzi o prezenty to oczywiście szczeniaczek (jak się go ścisza, bo na kartonie jest napisane regulacja głośności ale nie wiem gdzie i czy można go wogole wyłączyć?), telefonik z fishera, taka torebeczka co ma na zdjęciu - gra i cuduje, łańcuszek, medalik, kolczyki, ubranka no i wiadomo kasiorka :-):-):-)
ja jestem zadowolona, Lenka raczej też :tak:
 
Zasypuj fotami zasypuj,Lenka jest urocza.Iśliczna sukienusia.
A szczeniaczka ścisza sie tam,gdzie sie wkłada baterie,z tyłu pod rzepami na górze,po prawej stronie.:tak:
 
Dziewczyny jestem pod wrażeniem Waszych pieknych tortów i mam pyatnie skąd miałyscie takie ładen ozdoby??? Żabki, biedroneczki, pociąg???my na niedziele sie szykujemy!!!
 
reklama
stanki3 moje ozdoby były z internetu od pani z gdanska czekałam 2 dni i miałam je w domciu ( zreszta wiele innych tez kupiłam na inne okazje)
no nasz szczeniaczek to nawet czasem w nocy sam zaśpiewa coś :baffled: bo spadnie np. na łapkę lub czerwony nosek- ale tak ogólnie to Szymek go raczej omija jakos nie jest to dla niego rewelacja woli rolke z tektury po reczniku papierowym.:-D:-D:-D
 
Do góry