reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
Wlansie zabieram sie za robienie salatek:baffled:nie lubie tego......

a pozniej MEGA sprzatanie.......:sorry::confused2:

juz na sama mysl jestem zmeczona:eek::szok:
rozalka zapraszam na jutro...:-D:tak: to posmakujesz rybki i takich tam....:laugh2:
Dzięki za zaproszenie!:-D:-D:-D
W końcu Piła nie tak daleko od Trójmiasta.:-D:-D:-D

A właśnie,nuśka,bym zapomniała,jak tam Wasze cycowanie?Julka dalej marudzi?
U nas do przodu,w dzien i w nocy jedno karmienie.
 
Wlansie zabieram sie za robienie salatek:baffled:nie lubie tego......

a pozniej MEGA sprzatanie.......:sorry::confused2:

juz na sama mysl jestem zmeczona:eek::szok:
rozalka zapraszam na jutro...:-D:tak: to posmakujesz rybki i takich tam....:laugh2:

Nuśka nie gadaj tylko zawijaj rękawy i bierz się do roboty...:rofl2: mnie to czeka w przyszły piątek :-D
 
teraz ja rycze bo mnie nie zaprosiłas:-p:-p:-p:-p:-p
Buuuuuuuuuu i mnie tez nie:-(
Prosze Prosze mozecie wpadac wszystkie, te 16 osob w ta czy w ta co za roznica:-D;-)

A właśnie,nuśka,bym zapomniała,jak tam Wasze cycowanie?Julka dalej marudzi?
.
W dzien nic nie dostaje tzn. cycusia....juz coraz mniej marudzi....tylko w nocy cycus jakies 3 razy

Nuśka nie gadaj tylko zawijaj rękawy i bierz się do roboty...:rofl2: mnie to czeka w przyszły piątek :-D
Juz posprzatalam, zrobialm salatki...reszta na jutro smazenie i takie tam....
jestem padnieta...
 
reklama
Co prawda kolezanka mi przysyla z Anglii ubranka(rowniez Next),ale zapomnialam ja poprosisc o cos eleganckiego...I teraz musze przeplacac:baffled:
 
Do góry