reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

Ja w tej chwili waże 59kg czyli tez +9kg :-p Zastanawiam sie czy dojdzie do 65kg :nerd:

Kazda skóra jest inna i inaczej sie napina.... Ja byłam szczuplutka i wydawalo mi sie ze szybko pojawia sie rozstepy.... Zwlaszcza ze moja mama miala je i przytula az 18kg w ciazy :baffled: A tu prosze.... u mnie ani śladu rozstepow i tłuszczyku czy celulitu :rofl2: Moze i lepiej ze tego po mamie nie odziedziczylam :-)
 
reklama
rozstępy wyskakują najczęściej w 9 - tym miesiącu .. ostatnie tyg.ciąży ...:tak:kiedy nasz brzuch osiąga szczyt możliwości :-D:-D:-D... ja mam kilka pod pępkiem z prawej strony ..pamiątka po Kubie;-) a co tam ;-)


No to mnie Lajfik pocieszyłaś... a ja naiwna myślałam, że jak nie mam do tej pory to hurrra hurra hurra mieć nie będę. W takim razie będę się smarowała jeszcze intensywniej oliwką itd. może się uda.
 
zapmarta dokładnie tak jak pisze lajfik. Rozstępy jeszcze mogą się pojawić. Mi w ciąży z Kacperkiem wyskoczyły dwa lub trzy tygodnie przed porodem i tylko na brzuchu. Nawet nie wiedziałam kiedy szłam spać nie było wstałam i są, i najgorsze że całą ciążę smarowałam się Fissanem i nic to nie dało.
Teraz na razie nie mam nowych smaruję się zwykłą oliwką i cierpliwe czekam bo pewnie się pojawią na sam koniec;-)
 
Zapmarta, ja mogę Cię jeszcze dobić;-) Dziewczyny mają rację, a w ogóle tutaj najważniejszą rolę odgrywają geny i za bardzo nie mamy wpływ czy będziemy mieć rozstępy.
A ja przytyłam kolejne 2kg, czyli 14kg na plusie:-(
 
Zapmarta, ja mogę Cię jeszcze dobić;-) Dziewczyny mają rację, a w ogóle tutaj najważniejszą rolę odgrywają geny i za bardzo nie mamy wpływ czy będziemy mieć rozstępy.
A ja przytyłam kolejne 2kg, czyli 14kg na plusie:-(

pewnie zrzucisz szybko. z dwójką małych dzieci bajkowo nie będzie ;-);-);-);-);-);-);-), obyś miała czas jeść!!!

ja mam jakieś 8 kg na plusie
obym już dużo więcej nie nabrała!!!!
 
a u mnie 11 kg na plusie nie jest tak zle z dominikiem przytylam 23 kg mysle ze teraz tyle tego nie bedzie :-)
Elwis_m ma racje te kg szybko sie gubi na szczescie :-)
 
reklama
Do góry