reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

Ja na razie nie mam żadnych nowy rozstępów. Za mam stare po poprzedniej ciąży i zrobiły się mi one w 9 m-cu, więc wszystko przede mną ;/ niech się chociaż zrobią w tych samych miejscach.
 
reklama
Mnie się zrobiły rozstępy na lewej piersi, ale totalnie się nimi nie przejmuje, gdyż moje piersi to jeden wielki rozstęp z okresu dorastania i tyle ich jest, że aż ich nie widać :D:D:D
 
ja mam obie piersi w rozstępach czerwonych, ale ostatnio zauważyłam, że zmniejszyły sie. Jest ich o wiele mniej. Może to przez regularne wcieranie oliwki? Na brzuszku narazie nie pojawil sie zaden :)
 
U mnie żadnych rozstępów nie ma :-) Choć na razie brzuszek nie osiągnął ostatecznych wielkości, ale wierze że to dzieki preparatowi na rozstepy Dax Cosmetics.
Przytylam juz 9kg :-p i sama sie sobie dziwiwe ze tylko tyle, bo wcale sie nie ograniczam ze slodyczami itp:tak: no a kilka lat temu mialam taka historie ze przytulam 5kg i juz mnie rozstepy na biodrach i posladkach zaczely meczyc... To moze mi sie wtedy skora naciągneła i dlatego teraz nic nie widac...

Choc musze tez przyznac ze brzuszek jest bardzo naciagniety i nieraz bardziej zaczerwieniona skóra niż zwykle... Wiec moze niebawem to "puści w szwach" :baffled:
 
rozstępy wyskakują najczęściej w 9 - tym miesiącu .. ostatnie tyg.ciąży ...:tak:kiedy nasz brzuch osiąga szczyt możliwości :-D:-D:-D... ja mam kilka pod pępkiem z prawej strony ..pamiątka po Kubie;-) a co tam ;-)
 
Niestety u mnie pomimo oliwki na noc i kremu na rozstepy na dzien, pojawily sie rozstepy i to nie byle jakie... Z dnia na dzien sa coraz wieksze. Pod palcami czuc ogromne rowki na brzuchu.. Na szczescie jest ich tylko... trzy sztuki dokladnie ;o(
 
Masakra z tymi rozstepami:((((
Ja na razie nie mam nic, ale smaruję sie oliwką od samego początku ciąży. Moja mama po 2-uch ciążach nie dostala ani jednego rozstepiku wiec mam nadzieje ze to jest jakos genetycznie uwarunkowane i moze mnie tez nie spotka...
w kazdym razie smaruje sie codziennie i dodatkowo jak tylko poczuje jakis dyskomfort na skorze.
 
reklama
Do góry