reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

Witajcie,
tatar na swieta brzmi niezle, nawet jak nie jest postny, tylko chyba malo odpowiedni dla kobietek w ciazy;o)
ja w swieta mam zamiar wszystkiego sprobowac tyle ze po troszeczku... zobaczymy czy sie uda...
Jak na razie jestem na diecie bezcukrowej i lekarz mi powiedzial, ze jak tak ladnie utrzymam ją do rozwiazania to powinnam jeszcze przytyc 6 kg... !!!!! wiec mam motywacje:o)
 
reklama
ja też uwielbiam tatara, ale tez pierwszy raz spotykam się z mięsem na stole wigilijnym
chociaż pewnie u mojej teściowej też takie rzeczy będą, bo ona to z Melmak jest :D
 
elwis_m, larkaa nie wiem jak wy ale ja do kościoła nie chodzę. Ale wieści, że post w wigilię został zniesiony przez kościół to wiem:-):-):-). nie wiem czy wiecie ale czarna mafia (takie mam zdanie o księżach i jak kogoś tym obrażę to bardzo przepraszam) nawet znosła post w piątki, pozostały tylko dwa dni w roku postne:wielki piątek i środa popielcowa (z tym drugim nie dokońca jestem pewna). Przecież chłopaki w czarnych mundurkach obrzerali się na potęgę a wiernym kazali jeść suchy chleb z wodą. Poza tym muszą jakoś podchodzić do dzisiejszych czasów, ludzie zaczeli mysleć a nie wierzyć w ich brednie. Bleee kończę bo mi poemat wyjdzie na ten temat:-D:-D:-D. Aaaaa co do wigilii i reszty świąt to dla mnie tradycja w jakiej mnie wychowano jest na dzien dzisiejszy ważniejsza, niż dzisiejsze postanowienia kościelne, na wigilię post i mam zamiar tak do okńca życia:-):-):-).
 
U mnie też będzie tradycyjna wigilia ...choć w Irlandii...ale będę miała wszystko polskie...na szczęście mam tu 3 sklepy i wszystko w nich dostanę ... będę jadła często ale mało ..bo u mnie grozi tą wzdęciem megastycznym :-p:-D brzucholka ...no i grzyby chyba sobie odpuszczę ...:tak:
W razie wojny mam Espumisan :-)
 
Ja dzisiejszy dzień zaczęłam od lodów, które mi przyniósł mężuś do łóżeczka hihi. Teraz piję soczek z marchewki i jabłek własnej roboty. Żyć nie umierać :-D
 
Ja w swieta będę jeść czesto mniejsze ilości. Zreszta teraz też tak jem, po duzych porcjach nie najlepiej sie czuję. Choc jak twierdzi moja siostra, u mnie często to znaczy co pół godziny:-)
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie. Piecze Was skóra na plecach i brzuchu? Na początku piecze, a potem zaczyna swędziec. Niewiem czy to od tego, że zmienilam oliwkę z Jonsona na Bambino, czy po prostu skóra się rozciąga i takie są przy tym dolegliwości.
 
Do góry