reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

ooo pieknie ;d
ja nie bede pokazywać widoku z okna :d
haha mamy mieszkanko z airbn - calkiem spoko, ale w srodku miasta.
do najbliższej plazy z 500 metrow ale upale te 500 m to jak 2 km ;d i wszedzie nagabujący Turcy
Tak więc, jesli Turcja to jak wyżej u Ciebie all inclusive
Przepraszam, że się wcinam w nie swój wątek, ale... ja to znam Turków tylko z telenoweli oglądanych przez moją mamę :D. Naprawdę nie są tacy jak jakiś tam Emir czy Yaman, że wystarcza im związek wzrokowy przez parę lat? ;-)
 
reklama
no, Ci nagabujący Turcy to jest słabe. My w sumie byliśmy tylko raz na bazarze i tak "zach,ęcali", że odechiało mi się oglądać rzeczy nawet :D
A w hotelu zupełnie co innego. Kulturka.
No ale podrywali mnie Turasy, jeden nawet poczekał, aż przy kolacji mąż pójdzie po herbatę, podszedł do stolika i zaprosił mnie o 22:30 na drinka... także w dupie miał, że z chłopem jestem 😅
znając życie pewnie niektóre się skuszą 🤣🤣🤣

Ja mialam tak w PL w knajpie. Stary poszedł do WC, a koleś w tym czasie dał mi karteczkę z numerem tel 🤣
 
znając życie pewnie niektóre się skuszą 🤣🤣🤣

Ja mialam tak w PL w knajpie. Stary poszedł do WC, a koleś w tym czasie dał mi karteczkę z numerem tel 🤣
no ja w Turcji jeszcze miałam sytuację, że chodziłam po driny do baru przy plaży, a że kubki male to chodziłam często 😅 i tam też mnie rwał barman, jak mam na imię, zebym mu insta dała etc.
To mówię do męża chodź ze mną do tego baru. I ten Turek się pyta, czy to mój chłopak? a ja mówię nie, mąż 😅 i bardzo mu mina zrzedła 🤣
 
no, Ci nagabujący Turcy to jest słabe. My w sumie byliśmy tylko raz na bazarze i tak "zach,ęcali", że odechiało mi się oglądać rzeczy nawet :D
A w hotelu zupełnie co innego. Kulturka.
No ale podrywali mnie Turasy, jeden nawet poczekał, aż przy kolacji mąż pójdzie po herbatę, podszedł do stolika i zaprosił mnie o 22:30 na drinka... także w dupie miał, że z chłopem jestem 😅
Dziś w trakcie powrotu z plazy pod górę.. trochę zbłądziłam i wyszłam z drugiej strony, i jeden z baru "zapraszam na obiad" mówię dobra wejdę na kokosa ale nie na obiad do niego.
No to generalnie to samo mówił, ze kończy o 23, że zna Polaków i jak chce to mogę przyjść a on mi świat pokaże 😃 a mówiłam, że jestem z mężem jakby co.
Kokosa spozylam i poszłam dalej ;-)
A dziś poszliśmy na kolację do fensi restauracji to obrąbali nas rowno. Cenny w menu inne nizsze niż na rachunku..ale co będziesz się z Turkiem kłócić.. zapłaciliśmy.
 
Dziś w trakcie powrotu z plazy pod górę.. trochę zbłądziłam i wyszłam z drugiej strony, i jeden z baru "zapraszam na obiad" mówię dobra wejdę na kokosa ale nie na obiad do niego.
No to generalnie to samo mówił, ze kończy o 23, że zna Polaków i jak chce to mogę przyjść a on mi świat pokaże 😃 a mówiłam, że jestem z mężem jakby co.
Kokosa spozylam i poszłam dalej ;-)
A dziś poszliśmy na kolację do fensi restauracji to obrąbali nas rowno. Cenny w menu inne nizsze niż na rachunku..ale co będziesz się z Turkiem kłócić.. zapłaciliśmy.
czyli ogólnie wrażenia z Turcji średnie?
No ja bym do Turcji inaczej niż na all in nie pojechała. Tak jak do Egiptu.
 
czyli ogólnie wrażenia z Turcji średnie?
No ja bym do Turcji inaczej niż na all in nie pojechała. Tak jak do Egiptu.
Nie no, jeśli chodzi o bezpieczeństwo to jest ok. Nagabuja, tak i to jest slabe, ale troche ich tez rozumiem bo chca cos sprzedac. Na plażę te najbliższą i dalszą chodzę sama, nie miałam jakiejś krzywej akcji. Poza tym dobre i tanie żarcie /poza fensi restauracjami/, soki 😀
Średnio bo jest po prostu za gorąco 😂 i gadają do mnie po rusku yhh
🤣
Raz w życiu byłam na all inclusive i ogromnie tęsknię za tym 😀 a mój facet nie. No, ale Turcja jeśli już to tylko all w lipcu.
 
Nie no, jeśli chodzi o bezpieczeństwo to jest ok. Nagabuja, tak i to jest slabe, ale troche ich tez rozumiem bo chca cos sprzedac. Na plażę te najbliższą i dalszą chodzę sama, nie miałam jakiejś krzywej akcji. Poza tym dobre i tanie żarcie /poza fensi restauracjami/, soki 😀
Średnio bo jest po prostu za gorąco 😂 i gadają do mnie po rusku yhh
🤣
Raz w życiu byłam na all inclusive i ogromnie tęsknię za tym 😀 a mój facet nie. No, ale Turcja jeśli już to tylko all w lipcu.
nooo my byliśmy przełom maja i czewrca i było 40 stopni 🤣 ja kocham, ale mąż się męczył.
I ja all inclusive kocham, leżenie i nicnierobienie to moja ulubiona forma odpoczynku więc nie zrezygnuję z tego nigdy :D
 
Ja poproszę testowanie 7.07, w dzień okresu (gdyby jakimś cudem mnie rano nie powitał). Oczywiście już sobie tam coś testuję, ale ostateczne rozstrzygnięcie 7.07
 
reklama
Do góry