reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upadki, siniaki i guzy

reklama
no wlasnie ja tez nie chce,zeby sie przeziebil i po to, te buty.
p9220067gd1.th.jpg
 
A wiecie co ja widzialam w H&M takie kapcio-skarpetki,zamiast takiej zwyklej podeszwy maja taka lekko usztywniana,grubsza,ale tez z abs,mysle,ze w takich to nie bedzie ciagnelo od podlogi:tak:;-)
 
buciki dla dziecka musza miec usztywniony zapietek, zakryte noski, podeszwa na tyle miekka zeby mozna bylo zginac. Polecam Wam firme Bartek (dosc droga ale bardzo dobre buciki). Wszystkie buciki dla Maluszkow sa porzadnie i wygodnie zrobione.
 
Ja z kupowaniem sztywnych bucików byłabym ostrożna. Słyszałam, że pierwsze "dorosłe" buciki powinno się kupić dopiero, gdy dzieciaczek już chodzi. Jak się uczy, najlepiej albo na bosaka, lub we wcześniej wspomnianych skarpetkach z absem. Jeśli boicie się, żeby nie zmarzły nóżki, to są przecież takie miękkie buciki. np takie: HIT-ŚLICZNE BUCIKI ABS,12-18m,wysyłka tylko 4 zl (247836550) - Aukcje internetowe Allegro
A tak w ogóle, to nie mam pojecia po co wsadzacie dzieciaczki do chodzików?:confused: Przecież to nie pomaga w nauce chodzeniu, a wręcz przeszkadza! Dzieci uczą sie odpychać od podłogi, a nie chodzić! Ja swojemu pierworodnemu nie kupiłam chodzika, tylko takie "odpychacze". Z młodszym będzie podobnie -na pewnonie będzie w chodziku!

A tak poza tym mój pierworodny też jest zimowym dzieciaczkiem (urodzony w grudniu) i latał w skarpetkach i nic mu nie było. ;-)
 
A tak w ogóle, to nie mam pojecia po co wsadzacie dzieciaczki do chodzików?:confused: Przecież to nie pomaga w nauce chodzeniu, a wręcz przeszkadza! Dzieci uczą sie odpychać od podłogi, a nie chodzić! Ja swojemu pierworodnemu nie kupiłam chodzika, tylko takie "odpychacze". Z młodszym będzie podobnie -na pewnonie będzie w chodziku!

Dzięki za rady, ale my tutaj o bucikach rozmawiamy a nie o wadach chodzików:tak:. Ten temat poruszony jest w innym wątku, więc tam możesz wypowiedzieć swoją opinię;-).
 
reklama
Do góry