reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejętności naszych maluchów

no to polecam Ci ten co my mamy-super jest.można się oprzeć i jest fajnie wyprofilowany-dla chłopców zwłaszcza -bo siusiak nie wystaje i nie ma mozliwości nalania przed nocnik :-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
miałam kupić samą nakładkę na duży sedes ale mama mnie zbiła z tropu bo powiedziała, że jak dzieci są starsze to lubią sobie na nocniczku dłużej posiedzieć (ja tak podobno robiłam i robię :-)) no i teraz nie wiem :confused:
 
chyba tak zrobię :tak: w lidlu były ostatnio w promocji - ciekawe czy jeszcze jakieś zostały :confused:

EDIT: dopiero będzie od 26.03 za 18,99 zł
 
Ostatnia edycja:
a my mamy taki z ikea zwykły viki nam poleciła i super sai e sprawdza siku nie ucieka i wygodny jest dla niego widze
 
No i my mamy taki zwykly nocnik z Ikei
I narazie Kaya wyciaga go z lazienki i nosi po domu ale siadac to jedynie na chwilutke i to w ubraniu chce (z gola pupa zrywa sie jak poparzona:baffled:)
Wiec tym bardziej podziwiam wszystkie "nocnikowe" maluszki!:tak: -
oklaski.gif
 
reklama
a tłumaczyłaś jakoś demonstrowałaś? :-D
Nie, nie demonstrowalam...:-D:-D:-D Po prostu go posadzilam, mialam przy sobie zabawki, ksiazeczke, wszystko zeby go czyms zajac, zeby nie myslal, ze to jakas kara to siedzenie... nawet nie oczekiwalam, ze cos tam zrobi, ale zeby po prostu przyzwyczajal sie do siedzenia na nocniczku....ale zaczal sie wiercic i wstal no i gadaj z nim....:baffled:
 
Do góry