reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejętności naszych maluchów

gratki dla tadzia i innych maluchów tez :-D:-D:-D

kuba pije przez słomke ale mleka za nic w swiecie ze smoka tylko ciagnie i na dodatek jeszcze butelke mu musze trzymac bo hrabiiemu samemu sie nie chce:-D:-D
 
reklama
Weroniczko, no to super zdolniacha z Tadzia, jaki samodzielny hoho!:tak:
Kaya tez z kubka sama potrafi pic ale jej rzadko daje, bo jak cos zostanie to rozlewa (lubi sobie rzucic kubeczkiem) a mam wykladziny podlogowe, no to by mokro bylo;-) Wiec narazie tylko z kubka z rurka korzysta sobie, sama bierze kiedy chce pic i tylko przez to rzucanie rurka w srodku odpada czasem:baffled: A no i ostatnio jej czasem soczki z kartonika daje z rurka, ale niestety jeszcze musze jej sama trzymac, bo lubi sciskac kartonik i wiadomo....soczek sie rozlewa...
 
pryzybela z tym soczkiem z kartonika to tak jak u nas chce sam i ściska a do tego sie śmieje i pokazuje że ma mokrą bluzkę...
szogun już je sam śniadanko i kolację więcej zje niż jak ja go karmię:szok::szok::szok:i mów śam,śam...
 
tadziu, gratuluje :-)
Nela sama zje jogurt i kaszkę wieczorem, i pije ze zwykłego kubka bo niekapek jej po miesiącu przestał pasować ;-)
a największy cyrk na spacerze bo się nie napije jak nie ma zwykłej szklanki czy kubka :confused2:
próbowałam kubusia play w tej butelce z dzióbkiem ale ona soków nie przyjmuje, jak przelałam herbatkę czy wodę to szpulnęła butelkę wprost pod auto :-D
 
ja dzis musze pochwalic mojego szkraba bo jestem z niego mega dumna.

chcialam go nauczyc pic ze slomki ale on ja gryzl :-), R wymyslil zeby mu do buzi nalac slomka troche picia to zobaczy to czego to sluzy. Bylismy na obiadku i nabralam ciutke coli do slomki i mu wpuscilam, byl w szoku bo inny smak i sie cieszyl.
Wiec ja mu slomke do jego butelki i do buzki, a on od razu dziubek zrobil i pil :tak::tak::tak::tak:, ach moja zdolniacha :tak::tak::tak:.
Ciesze sie bo bede mogla mu czasem na spacerku kupic taki soczek w kartoniku ze slomka np kubus czy pysio :tak::tak:
 
Brawo dla Kubusia:tak:
a i ja mam wiadomość: nasz Krzysio chodzi!!!!!!:-):-):-)
jak to mówią lepiej pozno niz wcale.....;-)to był piekny dzien:-)
 
Brawo dla wszytskich grudniaczków. Tych chodzących i pijących, wszytskich wszystkich:tak::-D

Marcel dzisiaj poszedł sam spac:tak: Po kolacji poszedł do schodów i czekał żeby mu bramkę otworzyc. Poszedł na górę, do łazienki a potem stanął koło łóżeczka i czekał aż go tam wsadzę:tak::-D
Pierwszy raz mu dzisiaj tak wyszło bo zawsze to była strzałka w inną stronę:-D:-D
 
Brawo dla Krzysia :tak:, napewno nie moze sie napatrzec :tak::tak:, Kuba juz niby ze 2 tyg chodzi ale ciagle sie ciesze, i od wczorzj juz lepiej po trawie chodzi, mniej sie przeraca bo na poczatku to tylko lezal

Sylwia no prosze gratki, jaki Marcelus dorosly :tak::tak:
 
reklama
Do góry