reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejętności naszych maluchów

Elcia:-DTo nie tak jak myslisz ostatnio jak sasnelam to maly ogladal teletubisie :tak:no i jak sie obudzilam to wszytsko z szuflad powywalane chusteczki do pupy lataly po calym pokoju:-Don wie kiedy moze sobie pozwolic za kazdym razem tak robi:-DWczoraj rozbil Bobofruta i wylal mi rosól do prania:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajnie Kubulku, brawo!:tak::-)

Kata- ja kupilam stosunkowo niedawno i stoi i sie kurzy....:sorry2: Zero zainteresowania....:sorry2: A usiedziec, to nie usiedzi ani chwili....:no::sorry2:
 
no właśnie alex nie wiem czy u nas nie będzie podobnie :baffled: no ale nie przekonam się dopóki nie kupię
a jak młody zareagował jak go chciałaś posadzić?
 
Kata-jak coś to kup taki zwykły-nie będzie szkoda kasy jak coś
a i wiem że te grające nie zdają egzaminu-bo dzieci ciekawe co tak gra-albo sieboją-mojej kumpeli dzieciak wylał siki na siebie bo koniecznie chciał pod spód zaglądnąć skąd ta muzyczka???Kuba-już tak często sobie siada-tzn ja go sadzam-nic nie mówił-zdjęłam mu pieluszkę wtedy jak widziałam że kupę robił za pierwszym razem-posadziłam i zrobił-potem go pochwaliłam dostał buziola i mówiłam że włałsnie tak trzeba-że tu siie kupkę i siusiu robi.

ten jest nawet fajny

Nocnik z uchwytem na papier toaletowy KidsKit!!! (579913720) - Aukcje internetowe Allegro

a my mamy taki tylko że czerwony.:tak::-)

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
/item583713748_nocnik_nocniki_z_pozytywka_tega_nowe_kaczuszka.html

o a tu foczki :-D:-D:-D
***NOCNIK FOKA PLASTIKOWY - NAJTANIEJ*** (580186257) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry