reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejętności naszych maluchów

U nas całą noc bajki lecą nawet jak spimy to maly wstaje w luzeczku i oglada:-Dostattnio od 1 do 4:-DPaula pamietassz Babcie Rozie i Gryzlelke???:-D
 
reklama
Ola :szok: całą noc lecą bajki??? Ło matko... :szok::szok::szok: Ja bym się budziła jak by mi świecił TV w nocy... :-D

Wiesz co nie wiem czy pamiętam... jako dziecko od rana do wieczora na dworze spędzałam... ale coś mi świta... :sorry2::-D
 
Paulaaaa:-D:-D:-D:-D:-D:-DBabcia rozia i Gryzelka to bajko na tym Cibibebies:-DJa tam sie nie budze:-)ostatnio jak wstalam 0 3 TO MALY SOBIE siedzi i teletibisie ogląda:-D
 
hihih Brawo dla liczacej Juli hmmm moze matematyczka zostanie:) a Oliwcia tez uwielbia teletubisie i spiewa sobie i nuci hihih a jak jest tulimy to leci do mnie i jak jest T w domu do pózniej do niego i tulimy robimy a ona biegnie i woła tllliii hihihihih a jak one tak wyskakuja to tak se kuca i jak oni pojedynczo chop wychodza to ona do góry szybko sie podnosi hihihhih a ostatnio jak mówia papa to jest ryk albo jak tam dzieci juz mówia papa to tez ryk a jak mówia jeszcze jeszcz to ona tak raczkoma macha i niewiem tak jakos mówii szcie szcie cos takiego bekowo to wyglada a wogóle to uwielbia ogladac dzieci :) i tanczyc:)
 
ooo brawo dla Oliwci...pięknie musi to wyglądać:tak: patrząc na Marcela to dziewczynki szybciej robią postępy:dry: za to mój szkudnik jeden świetnie bałagani i to non stop, ja sprzątam on rozwala i straszne awantury robi o myszkę i klawiaturę...:baffled: a tańczyć też lubi... może zabaluje z dziewczynkami:-D
 
Iza o bałaganie to mi nic nie mów... Julka w połączeniu z psem to TAJFUN!!! :-D:-D:-D

No i liczenia dzień następny :-D skubana... :-D:-D:-D
A i od kilku dni mówi "Kasia" :szok: co jej do głowy przyszło... :-D:-D:-D:-D

Elcia gratki dla Oliwii :-) Spryciula mała...
 
Paula jaka ta Twoja Jula smieszna:-D:-Da mój dzisiaj od rana jak tylko wstał przyszedł do nas i powiedziakl mama Lala i Po:-Di tak sie cieszył jak to powiedział:-);-)
 
reklama
wy nic nie mówcie o porzadku wszystko z koszyków wywala a jak jej malo to otwiera T 2 szuflady i wszystko wyrzuca i slipy i skarpetki mam wszedzie wszedzie dosłownie:) ostatnio były w kuchni na parapecie albo za lodówka koszmar
a i powiem wam ze ostatnio ma manie na piloty od tv i inne ciagle by je nosila wciskala i gryzła a wczoraj to nawet do torby se spakowała jak szlismy do lekarza hihi ja do niej chodz spakujemy twoje rzeczy a ta mi siup pilota hihihih ja go wyjełam to se go wzieła i idzie z nim do dzrzwi i nie chciałsa oddac i był ryk hihihihih
 
Do góry