reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejętności naszych maluchów

reklama
Dotka-brawo dla Krzysia!!
DanseurJaune.gif
 
nasz Kubuńcio-wariatuńcio miał chęć oglądać bajki-poszedł do dziadka wziął go z rękę i poszedł do pokoju gdzie jest TV złapał pilota i pokazał że dziadek ma mu baję włączyć :tak:
ni i nadal pokazuje gdzie ma siusiu-łapie się za pieluszkę.
a wczoraj pozamiatał babci cały korytarz :tak::happy:
k001s.jpg
 
Ostatnia edycja:
Super Krzysiaczku, niedługo mamusia nie będzie wiedziała za kim biec, za Tobą czy za psiakiem ;-)
Kasia, ale trafił Ci się porządny facet, mój to tylko bałagani ;-):-p
 
Kasia to moze sadzaj malego na nocnik skoro pokazuje siku najpierw rano szybko jak wstanie a pózniej jak zechce to czesciej :) my tak zaczynalismy:) i mała wola siku chociaz przez tego zeba cos jej sie poprzestawiało i cosik robi na pieluche ale pracujemy nad tym :)
 
brawo krzysiu!
Super14.gif
teraz już tylko krok od samodzielnego ruszenia na podbój mieszkania :tak:
kasia ale masz pomocnika! :-)
u nas młoda jak chce mini mini to pokazuje jak robi ryba :-D i już wiem o co chodzi (o tą rybkę w przerwach na bajki ;-))
wczoraj był dzień tańczenia. włączała sobie szczeniaczka i kręciła się w kółko :-)
a wieczorem jak ją rozebrałam do pieluchy to goła biegała po mieszkaniu.
w ogóle wieczorem "chodzonego" dostaje :baffled: biega w tą i z powrotem dopóki ją nie zawołam na kąpiel
 
reklama
Kata-a tak Kuba to taki mały sprzątniś-cieszy mnie to.:tak: umie zamiatać, odkurzać ,gąbeczką myje podłogę-co prawda na sucho-ale dobre i to...niech ruchy sobie wyrabia...:-D:-D:-D:-D

Elcia-no muszę zacząć-może odniesiemy sukces??? :-);-)
 
Do góry