reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejętności naszych maluchów

reklama
nasz agent-wczoraj uczył się zakładać skarpetkę na nogę-bo mu się to spodobało-na razie jest na etapie -skarpetka na paluszkach :-D:-D:-D-nawet fajnie mu to wychodzi :tak:
a...no i strasznie lubi robić mi pierdy w brzucho.:tak::-D-dotyka buzką do brzucha i robi pppppp :-D-i pęka przy tym ze śmiechu :tak::-D
 
hhehe kasiamaj mój tez tak robi hehhe

a u nas postepy nocnikowe cd kuba d=codziennie robi rano kupe do nocnika i ze 6 razy siusiu w ciagu dnia niestety sadzam go bezwiednie a on nie ączy potrzeby z n ocnikiem ja sadzam to on sika i nie powie że mu sie chce
 
reklama
nasz Kuba właśnie pokazał J-żeby go przebrał-złapał się za pieluszkę i mówi bbbllleee!!! :-D:-D:-D J zapytał -co mam Cię przebrać?:confused: a on go za rękę i do schodów ciągnie...:tak::-) (bo na górze mamy przebierak)

Grzechotka-co tak samo pierdy wali w brzucho!!!???
 
Do góry