reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe/główką do dołu

ja miałam stopień dojrzałości łożyska sprawdzany do tej poru dwa razy i mam dwa wpisy w karcie ciąży,ale kurde jakoś nie pamiętam co tam było wpisane,jak wrócę do domku sprawdzę
a jak tam u Was z ilością wód płodowych?bo z tego co pamiętam ginka wpisała mi w 30 tygodniu ilość wód 31+4 i nie bardzo wiem o so chosi?
 
reklama
dziewczyny ale on bezpodstawnie tak stwierdzil. powiedzial bo wiekszosc kobiet w ciąży ma grzybice to pani napewno też!!!! po tygodniu mialam wynik z cytologi u mojego zwyklego gina i mam wszystko ok. rzadnej grzybicy!!!! jak to cieżko sie dogadać przez internet:) spoko jakbym miala grzyba na pewno bym sie nie kochala . pytanie o seks sie wzieło przez ułożenie dzidzi. powiem szczeze ze do tej pory kochalismy sie z Misiem normalnie oprócz pozycji po bożemu:) ale boje sie po tej wizycie u gina ze jak dzidzia mi masuje szyjke no i podczas seksu orgazmu dostane to zebym rodzic nie zaczela... jakas taka schizka mnie złapała..
 
Kasiorko z tego co wiem to orgazm moze doprowadzić do tego że macica zacznie się kurczyć ale to niczym nie grozi, natomiast trzeba uważać ze spermą, poniewaz w spermie naturalnie występuje składnik, który podaje się kobiecie aby wywołać poród. Tak więc to sperma a nie orgazm może wywołać wcześniejszy poród! ;)
 
No jedyne pod koniec ciąży należy uważać,bo sperma ma w sobie "coś"(progladyna?) co może wywolac poród ;D oczywiście jak dlugo dzidzia ne chce wyjść to można ją zachęcić przytulankiem ;D
 
Leyna pisze:
z tego co wiem są 3 stopnie dojrzałości łożyska, czyli jego starzenia się. a od tego jak szybko starzeje się łożysko (im bardziej dojrzałe tym dostarcza dziecku odpowiedniej ilości składników, które ono potrzebuje) zależy termin porodu. stopień 1 oznacza, że wszystko jest w porządku.

Leyna! Dzięki! Już spokojna jestem. Też wcześniej nie miałam określanego tego stopnia. Najważniejsze, że jest dobrze!
 
U mnie po dzisiejszym badaniu bez zmian ...od ostatniego ...faceciki moje leżą tak, że sobie stopy wąchają ;) jeden główką do dołu drugi do góry :)
 
reklama
Do góry