reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe/główką do dołu

reklama
Mija spokojnie,ja ostatnio tez to przerabiałam ;D teraz maluchy najbardziej przybierają więc głowa do góry,ważne żeby była zdrowa,a jak będzie szczupła? to będzie laska ;D
 
moje caly czas lezy na plecach... na bank to facet bo kopie jak diabli i do tego leniwy :p ale co bedzie to sie okaze; ja nowe ciuszki kupilam tylko na wyjscie w rozm 62; stwierdzilam ze i tak w becik sie zawinie :p do szpitala zwijam i 56 i 62 3 pary spiochow 3 kaftaniki jakies body czapeczke; najwyzej maz dowiezie jak braknie - niech on tez ma zajecie :p
 
Siostra mi podpowiada,że jak dziecko urodzi się 54,55cm to z pieluchą na wzrost 56 będą już za małe.
 
mija79 pisze:
Siostra mi podpowiada,że jak dziecko urodzi się 54,55cm to z pieluchą na wzrost 56 będą już za małe.


Miju to nie prawda!
Mój Krzyś urodził się mając 60 cm i ważąc 4300. Wyglądał jak conajmiej dwumiesięczny bobas. Ja do szpitala miałm przygotowane ubranko w rozmiarze 60 i okazało się, że Krzyś "zginął w tym ubranku, a rozmiarówki 56 nosił do 3 miesiąca życia.
Prawdą jest również, że rozmiar rozmiarowi nierówny.
 
Różnica może byc u producenta ubranka.Jej córcia za długo nie chodziła w roz.56,a urodziła się 52długa.
 
Wracając do głownego tematu, to po dzisiejszym usg już wiem napewno (wczesniej przeczuwałam po umiejscowieniu ruchów), że Dzidzia jest już główką na dole i oby tak pozostała już do końca.
 
reklama
Moja leży tak już dłuzszy czas,nogi czuje ciągle w żebrach.Jutro idę na wizyte może dowiem się czegoś jeszcze.
 
Do góry