reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe/główką do dołu

mi napisala 2 stopien dojrzalosc z niewielkimi wachaniamii,lozysko na tylnej scianie ::).o wodach plodowych i wielkosci ,ciezkosci nie napisala,ale w poniedzialek ide na kolejne do szpitalnego wiec zobacze co on jeszcze powie.czuje ze mala lezy glowka w dol bo co troch wsadza mi nozki w zeberka ale czulam tez kopniecia w macice wiec albo glowka sie odbila albo maluszkami tak jakos macha.chyba czuje ze o niej pisze bo wierci sie teraz. :laugh:
 
reklama
a ja bylam w czwartek na usg i nic o wieku lozyska ani o ilosci wod plodowych lekarz mi nie mowil :( ani pielegniarce, ktora wszystko notowala. Wiem tylko, ze dziecko jest ulozone podluznie, glowkowo i lozysko jest tylnie. Ot co, a szkoda, bo chcialabym wiecej wiedziec, ale to musialabym juz chyba isc prywatnie na usg.
 
Royanno
widocznie wszystko jest dobrze z łożyskiem i z wodami ;) ważne jest gdzie się łożysko znajduje a to wiesz ;)
 
Masz racje Edi, najwazniejsze, ze lozysko nie jest przodujace. Martwi mnie jeszcze taka duza rozbieznosc w okresleniu wieku ciazy na podstawie wymiarow glowki i nozki. Roznica jest az 4 tygodni! Z czego wynika, ze wg pomiaru glowki ciaza jest mlodsza a wg dlugosci kosci udowej ciaza jest bardziej zaawansowana i PTP to 28.08-lekarz to zapisal w mojej karcie. To jak to moje malenstwo wyglada?? ::)Nie ma za malej glowki? Ale jakby bylo cos nie tak, to lekarz powiedzilaby mi chyba, nie? Maz mnie uspakaja, ze na pewno, i ze mam sie nie martwic, bo widocznie nasz dzidzius chce mniec lzejszy porod stad ta mala glowka, i ze pewnie jest dlugie jak glista ;D-stad ta wieksza nozka, i pewnie wrodzi sie w tatusia, ktory jest dlugi(191cm) a chudy(72kg) :D
 
Oj kochana, jak Twój mąż ma 191 wzrostu, to ty się nie masz czym przejmować, maluch odziedziczył "długość" po tatusiu ;D. USG ustala wiek dziecka włg średnich wielkośći i wydaje mi się, że stąd ta rozbierzność ;D. Jeśli masz dużo ciuszków w rozm. 56, to radzę Ci dokupić w rozm 62, bo tamte mogą być za małe ;) :D. Mój szwagier też jest taki wysoki, więc syn mojej siostry jak się urodził miał 57 cm, o ona miała tylko ciuszki na 56, dobrze, że rodzina kupiła od razu większe rzeczy. ;) :)
 
Przede wszystkim rozmiar rozmiarowi nierówny i 56 może pasować na 60cm maluszka ;)
 
Wiecie co,ja mam nieraz wrazenie,ze mi zarz brzuch peknie. :D Tak sie smiesznie Zuzia rozpycha,ze mam go takiego naprezonego,ze hej! ;)
Widze jeszcze,ze tu rozmiar ubranek zostal poruszony... Ja wlasnie mam dylemat. Chcialabym cos mojej Zuzi kupic ladniusiego na wyjscie ze szpitala,ale nie wiem,jaki rozmiar brac... Czy 56,czy moze wiekszy na wszelki wypadek... ::)
 
Agutka, ja na (wilekie :) ) wyjście ze szpitala mam taki biały komplecik (jakby Przemuś okazał się jednak Milenką :) ) w rozmiarze 56 cm. Większy chyba raczej nie będzie potrzebny
 
reklama
Do góry