reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe/główką do dołu

u mnie nadal bnardzo wyraźnie główka pod żeberkami a nózki w pachwinach choc w tamtym tyg przez 4 dni była w ułożeniu poprzecznym
 
reklama
A ja już wczoraj byłam prawie pewna, że mała się przekręciła główką wdół, i że tak już zostanie, a tu dzisiaj znowu jest w swojej dawnej pozycji ( może to jej ulubiona ;D)-główka poniżej z mojej lewej strony a nóżki powyżej z mojej prawej, czyli tak jakoś na ukos brzucha ;) ;D
 
No teraz to już raczej nie jest to takie łatwe bo dzidzie są duże ;D i raczej jak jest główka w dół to tak zostanie,jedynie poprzecznie i pośladkowo ułożone mogą jeszcze próbowac się przekręcić.
 
moja fasolka o sorki moj fasol :p tez glowka w dol az sie przestraszylam ze juz sie szykuje :D cholerka moze urodze a nie bedą mnie cieli :) no nic pozyjemy zobaczymy
 
reklama
Do góry