reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

Dzagud ja tak miałam, ale przed ciążą (w ciąży może parę razy) więc się nie przejęłam tym za bardzo, ale posłuchałabym Olli i faktycznie możę wybierz się sprawdzić co i jak.
Blanes współczuję gestozy:-( ja na szczęście tylko puchnę (tzn stopy i dłonie) i mi duszno, ale ciśnienie w porządku
 
reklama
O rany, to faktycznie nie jestem sama. Choć ja to mam akurat pierwszy raz. Miewałam bóle karku czy pleców po przewianiu czy tzw. "krzywym spaniu", ale żeby tak znienacka trachnęło? Brrr. Trochę mi już minęło choć wzięłam tylko 1 Apap parę godzin temu i jeszcze nie rozgrzewałam się w wannie (że o masażu męża nie wspomnę:-)). Tak że liczę że będzie dobrze.

Blanes, a jak to masz "chyba" gestozę???? To lekarz nic nie mówił? Z tego co tu Pycia nam opowiada, to jeśli jest gestoza, to konieczne jest cc. Musisz to koniecznie ustalić z lekarzem!
 
Jezu nie strasz, ja dziś po wymianie spostrzeżeń z Sorgą tak wymyśliłam. Gin kazała mi tylko sprawdzać wagę i ciśnienie, jakby coś się działo to mam przyjść do niej, ale żadnej diagnozy nie stawiała. Dlaczego przy gestozie jest cc? Z tego co zaczerpnęłam z netu to nie jest chyba aż tak poważne, ale oczywiście to nie jest diagnoza lekarska tylko moja :-p.
 
ja miałam na sali kobite z gestozą i była do naturalnego porodu Dzagud, tylko jedzenie bez soli miała hehehe
 
Toż ja się nie znam, ale sugerowałam się tym co Pycia pisała. Choć może już mi ten ból padł na mózg i sama nie wiem co gadam.:-D Pewnie że lepiej naturalnie rodzić, choć pewno jak już się zacznie to niejedna z nas będzie błagać o cesarkę.;-)
 
ja blagalam o znieczulenie ale i tak nie dali :((((

Blanes radze wybrac sie do gina asap!!! jesli to gestoza to pewnie bedziesz pod dokladna obserwacja. Pycia ma w zwiazku z tym isc do szpitala w poniedzialek. moze zdazy cos Ci napisac..... powo!!!
 
u nas dziewczyna błagała o cesarkę i nie zrobili, tzn zrobili ale dopiero po 18 godz:szok: bo chcieli, żeby rodziła naturalnie, tak jak było w planach:baffled:

:sick: brzuch mnie boli okropniasto:-(
 
Blanes, dziewczyny mają rację - jeśli to gestoza to musisz coś z tym zrobić. Koniecznie !
Nie chcę Cię straszyć, ale mojej mamie lekarze zaniedbali gestozę, jak rodziła moją siostrę (kiedyś lekarze tak się nie przejmowali, niestety) i cierpi niestety od 27 lat na nadciśnienie.
 
kurczę, a ja od wczoraj tak spuchłam w stopach, że chodzę jak na poduszkach i kostki mi ledwo widać. Chyba jednak moja ciąza woli jak jest chłodniej :tak: ;-). Na szczęście ciśnienie u mnie ok.
 
reklama
A macie mdłości? Mnie mdli od dwóch dni, nie aż tak jak w pierwszym trymestrze, ale jest mi niedobrze.

Monia77 7 mnie też ta pogoda nie służy, wczoraj wieczorem to miałam tak opuchnięte nogi, że nie było mi w ogóle widać kostek. Rano kiedy wstaję jest lepiej, ale i tak są opuchnięte :-(.
 
Do góry