reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka na wyjście ze szpitala

Kitty95

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2022
Postów
16
Witam. Mam pytanie. W co ubrać maluszka na wyjście ze szpitala jeżeli rodze w listopadzie. Nie chce przegrzać dziecka ani żeby mu było za zimno dlatego proszę o rade
 
reklama
Rodziłam w styczniu i córka miała body + pajacyk bawełniany + pajacyk ocieplany i była wsadzona w otulacz w foteliku. Było jej zdecydowanie za gorąco, co głośno okazywała 😂 Teraz bym ubrała body + pajacyk + otulacz. Do tego czapka, rękawiczki, skarpetki. ;)
 
Ja rodzilam na koniec stycznia, mialam przygotowany cieply sweterek dla malucha, ostatecznie nie szlo go w to ubrać, tylko nerwy na to stracilam 😛 wyszedł w body + pajacyk, w nosidle byl bardzo ciepły spiworek i na wierzch kocyk, na glowie była czapeczka ale nie taka cienka bawelniana tylko taka jak na dwór :) i nie zmarzl 😀
 
Dzieciaki urodzone lutym. Ubrane w body na kr rękawek + pajacyk z tym w kombinezon i czapka na głowę. Do fotelika i jazda do domu. Myślę, że było ok bo każde spało spokojnie.
 
Ja bym nie ubierała zbyt grubo, w samochodzie jest przecież ciepło. To był mój błąd - zawsze przegrzewałam. Niby ubierałam dziecko cienko + na to kombinezon i efekt był taki, ze synek był zawsze upocony. A znowu na wyjście że szpitala uważam że ubrałam dziecko zbyt lekko, bo byl bardzo wietrzny dzień i zwiewało kocyk, ale młoda byłam, niedoświadczona :) przy takiej temperaturze jaka panuje aktualnie (u mnie jest to 8-13 stopni) ubrałabym dziecku body + półśpiochy + cienką bluzę lub sweterek + czapeczkę i przykryła kocykiem.
 
Ja rodziłam koniec listopada, wychodziliśmy na początku grudnia ok godziny 18 (było biało). Mały ubrany w pajacyk bawełniany, na to pajacyk ocieplany miś i na drogę ze szpitala do samochodu cienki kocyk na fotelik. Było ok (jazda samochodem ok godziny).
 
Do góry