reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

Monika, podziwiam naprawdę cierpliwość twojego faceta ;D Ja bym tyle na zakupach nie wytrzymała. Zazwyczaj decyduję się błyskawicznie.
 
reklama
JAk pozniej zrobie zdjecie to pokaze jak wygladaja. Musze tylko wyciagnac maszyne i je skrocic,bo mam 160cm a spodnie strasznie dlugie.
 
Kolor na zdjeciu oszukany,wyszedl jakis szaro-granatowy. Musicie uwierzyc na slowo ze to bardzo ciemna zielen,nie butelkowa jak pisalam wczesniej. Duzo ciemniejsza.
 
hey ja kupuję tzn zaczęłam kupować ubrania dla ciężarówek firmy TOP ONE są tanie dosyć w Warszawie w kupieckich domach towarowych spodnie po 115 zł fajne wygodne ostatnio kupiłam 2 pary spodni tzw. spodnie z golfem takim fajnym ściągaczem na nerki i brzuszek jest cieplutko :laugh:
 
Kaśka74 pisze:
Bradzo fajne! Tylko, że kupiłaś ostatnie w Warszawie i co dla nas zostało  :laugh:
No nie,jeszcze troche ich bylo. :) Byly wizytowe i z kancikiem i dzinsy zwykle oraz przecierane. Ja sie akurat uparlam na takie bo bardzo wygodne i akurat jak dla mnie uszyte.Poza dlugoscia :laugh: Agao ja mam spodnice firmy TOP ONE dla ciezarowek pozyczona od kolezanki i jest koszmarnie niewygodna. Gumka z tylu przy siadaniu cisnie chociaz jest luzna jeszcze. I na brzusiu tez mnie denerwowala. Dobrze,ze trafilas fajne i wygodne spodenki,bo ta kiecka to niewypal.
 
reklama
ja wczoraj zaniosłam materiał na bluzkę do krawcowej, niech się pomęczy i coś mi uszyje. zamówiłam też bluzkę z 9fashion na wesele na 01.10 - chociaż nie wiem jeszcze czy ginka pozwoli mi iść. różnica między netem a sklepem jest bagatelka tylko 35zł. mam nadzieje że przyjdzie szybko bo muszę skrócić rękawy i oczywiście z długości.
 
Do góry