reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

reklama
Osinka: nie ma.ale ja dorwałam rozciągliwą bluzkę z bardzo miłej w dotyku dzianiny w .... (tutaj zapomniana nazwa sklepu, skleroza mnie łapie ostatnio coraz większa) - w każdym bądź razie pierwszy po lewej zaraz po wejściu a drugą taką luźniejszą (100% bawełny) w oldport (też po lewej stronie). sklep jest jakbyś jechała 18 na Mysłowice i na Niwce pod kościołem trzeba odbić w lewo na Jaworzno. ja za pierwszą dałam 34zł a za drugą 28zł.
 
Kaśka!! wybawię się za Ciebie (mam nadzieję, że będę miała tyle siły - za trzech ;-) )
Wczoraj wieczorem okazało sie, że moja bardzo dobra koleżanka, która też będzie na weselu kupiła sobie taki sam materiał na sukienkę jak ja...
Śmiałam się z tego, że mamy świetne gusty, a ona po prostu popłakała.
Czy dla Was też byłby to problem wystąpić na jakieś imprezie w sukience uszytej z takiego samego materiału? Pewnie będą całkiem inaczej wyglądać (oczywiscie sukienki).
 
Kinga baw się dobrze i baw się za czterech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coż z tego ze ten sam material jak kiecki moga wyglądać zupełnie inaczej, a przecież liczy się efekt końcowy a nie sam materiał.
 
Przyszły dzisiaj do mnie zamówione w necie spodnie: z dzianinowym rozciągliwym pasem u góry, Są naprawdę świetnie. Leżą idealnie. Mogę w nich chodzić od dziś aż do samego końca ciąży, więc chyba były warte tych 119 zł, choć to dość sporo. Jestem bardzo zadowolona :):):)
 
Czy ktoś wysoki kupował spodnie w jakimś internetowym sklepie? Chciałam kupić spodnie w bebefield, ale nie podali dlugosci nogawek- mieli mi przysłac na maila, ale juz dwa tygodnie czekam i cisza. Ja lubie dlugie spodnie, takie przed kostke albo nawet rowne z kostka nie wchodza w gre. A mam 178 cm wzrostu, wiec czesto mam z tym problem.
 
reklama
A tutaj link do sklepu internetowego firmy 9fashion-http://www.9fashion.pl/sklep/index.php
Jest juz nowa jesienno/zimowa kolkcja- naprawdę ładne rzeczy (chociaż troszkę drogie).
Ja też się przymierzam na spodenki z tej firmy- Pytia - jaki rozmiar zamawiałaś? Wg obecnych wymiarów czy wymiarów sprzed ciąży??
 
Do góry