reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

Ja kupiłam sobie ostatnio beżową sztruksową tunikę. Bardzo praktyczna, bo można pod nia ubrać zwykłą bluzeczkę czy golf i nie trzeba kupować ciążowych, a brzuszek i tak zakryty. A dzisiaj zamówiłam w necie świetne spodnie z szerokim pasem z dzianiny na górze. Można go założyć na brzuch, gdy ten jest już pokaźniejszy lub zwinąć i wtedy spodnie stają sie biodrówkami, które można nosić także po ciąży. Moja koleżanka kupiła je sobie, świetnie się sprawdzają (a jest już w 9 miesiącu), więc też się skusiłam.
 
reklama
Ja też za dużo nie przybrałam na wadze. Ważę 49,5, a przed ciążą 45 kg i wcale tego nie widać na pierwszy rzut oka. Mój główny problem to spodnie.
Dziewczyny!! jeśli kupujecie ciuchy na necie, to głównie z allegro, czy możecie polecić jakieś stronki producentów i modele ciuchowe godne polecenia?
 
Wczoraj caly dzien jezdzilismy po Warszawie szukajac dlugich,cieplych spodni na zime. Pod moje poprzednie nie moge zalozyc skarpet bo niby sa prawie do kostek ale niezupelnie. JAk noga jest gola to w porzadku ale ze skarpetka nie da rady,glupio wyglada. W jednym z H&M juz prawie placilam za sliczne sztruksy lecz na szczescie pani w kasie nie bylo i musialam czekac. Z tylu wypatrzylam przetarcie pod posladkiem,jakby mala dziurke.A w tym kolorze byly ostatnie. Moj cierpliwy Robcik postanowil zawiezc mnie do innego H&M(jest tu okolo 6) Tam mojego koloru nie bylo. Zjezdzilismy wiec cale miasto wzdluz i w szerz a ze godzina byla juz 20:00 to 2 nam w trakcie zamkneli. Postanowilismy wiec wrocic do tego pierwszego,po inny kolor,ktory stawialam na drugim miejscu(ciemna butelkowa zielen) a tylko tam byl. Niestety. Zanim dojechalismy tez zamkneli,bo mojemu Kochaniu wydawalo sie ze do 21:00 a tez byl czynny do 20:00. Dzis znow bedzie wyprawa az na Grochow do Promenady,bo wczoraj tam nie dojechalismy. Ostatnia nadzieja,ze znajde moje wypatrzone szare. Ale faceta mam cierpliwego. Wczorajsze kursy to jakies 100 km. lub wiecej :)
 
No to rzeczywiście Monika masz cierpliwego faceta :) Ja bym Ci wmówiła te "butelkowe" przy pierwszym podejściu :) powodzenia dzisiaj w szukaniu szarych..
mnie niestety też czekają poszukiwania. ale chcę chwile jeszcze poczekać na większy brzuch, tak żeby to co kupię starczyło mi do końca ciąży. nie znoszę zakupów. nie mam pojęcia gdzie w Krakowie są ciążowe szmatki...ehhh
 
Moniko, a na Targówku byłaś. Tam też jest H&M i też widziałam, że jest dział z ubraniami ciążowymi.
W sobotę oglądałam w Mathercare, ale tam jest troszkę drogo. :( Dżinsy około 160 - 180 zł., tak samo, takie do pracy w kancik.
Najbardziej się cieszę, że przed naszymi porodami będą przeceny i będzie można kupić dużo fajnych i dobrych jakościowo ciuchów w tym sklepie. Jackowi duzo rzeczy tam kupuję, oczywiście tylko w pormocji, ale wtedy bluzki kosztują nawet 9 zł, nawet butki są w takich cenach.
 
Jasne ze bylam ale tam moich spodni nie bylo :( Koncze na pare godzin,bo moj Robek wyszedl z pracy i juz jedzie,zeby mnie dalej powozic. Dzis na Grochow a jak tam nie bedzie to wracam do Wola Parku po zielone. Buzka!
 
Kinga ja kupuje na allegro, bo taniej, ale wpiosujac hasło w google sklep cizzowy to pare ci wyjdzie, wodziałam fajne pozycje w 9 miesiecy-sklep internetowy.

Monika: udanych łowów ;) pewnie też bym Ci do koszyka włozyła te buyelowe juz w pierwszym sklepie... ja do cierpliwych nie nalezę ;)
 
reklama
Spodnie zostaly kupione,w sklepie byly zielone a w dziennym swietle jakies ciemniejsze,jakby bardziej szare. Ale mam juz to z glowy. Zastanawialam sie nad bezem tylko chyba za jasne na zime. Zaplacilam 129 zl. Leza bardzo ladnie,nawet teraz jak na wierzch wypuszcze bluzke. Jak je ogladam to juz sama niewiem jaki to kolor. W kazdym razie sa wygodne.
 
Do góry