reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

no i moje dzidzi dostaje zaszczyki w pupuke :-( dwa razy dziennie az do piatku :-( razem z lekarka uznalysmy ze tak bedzi enajlepiej, przynajmniej mamy pewnosc ze antybiotyk trafi gdzie powinien, z lozyczki Michas pewnie by go nie zjadl :-(
 
reklama
Karlam .... biedny Michaś :-:)-:)-( ... to co mu jest??? ... aż tak poważne okazało się to przeziębienie :-(??? Michałku ... dużo, dużo zdrówka i bądź dzielny przy podawaniu tych zastrzyków ... Buziaki od cioci Joli i Mateuszka!!!
 
no okazalo sie powazniejsze niz sie poczatkowo wydawalo, slychac charczenie i szybko musismy dac antybiotyk zeby na oskrzela nie poszlo :-( w sumie moglby dostac antybiotyk w innej postaci ale moje dzieciatko nie bierze do buzi niczego czego sie nie da pogryzc lub zjesc ze smakiem :-( przy zastrzykach mam gwarancje ze antybiotyk zadziala :-)
 
zdrówka Michałkow

mój mial zapalenie oskrzeli, bral zastrzyki, to najlepsze, szybko dziala, ale bolesne
dzis czasem mu charczy a dr powiedziala ze to w krtani zalega slina :szok: przy zebach duzo sie slini
a ja bylam kilka razy, osuchiwala i czysto
 
zdrowka dla Michalka!!
Laura tez od kilku dni ma katar,rano raz zakaszle,caly czas ja obserwuje,nie ma goraczki ale przez ten katar gorzej spi:wściekła/y:,noc byla straszna-wstala o 1szej i do 3 nie umiala zasnac a po´tem budzila sie co godzine-katastrofa:wściekła/y::no::angry:
 
MY JUZ PO WIZYCIE :-)WSZYSTKO JEST OK PANI DOKTOR ZADOWOLONA MALY DOBRZE SIE ROZWIJA WAZY 9100KGI MIERZY 74.5CM OBWOD GLOWKI 44.5;-) MNIE TROCHE MARTWI ZE OD OSTATNIEJ WIZYTY KIEDY TO MALY MIAL 6 MIESIECY PRZYTYL TYLKO 1200KG:-(ALE SKORO ONA MOWI ZE JEST DOBRZE TO CHYBA JEST DOBRZE :dry:KOLEJNA WIZYTE MAMY JAK ARYAN SKONCZY ROCZEK ;-)
 
reklama
Monika u nas tez wirus,znow dopadl Natalke, wczoraj wymiotowala, nic nie chciala pic, dzis juz lepiej, cos tam pije, nie chce jesc ale,zeby pila. Co dziwne wczoraj byla zywa jak zawsze nie wygladala na chora, dzis juz troche slabsza no bo nic prawie nie jadla. Mnie tez pogonilo:confused:ale to dziwne,ze ja zawsze z nia choruje wiec nie wiem czy to z nerwow czy tez wirus;-)Aha dostala polokaine na te wymioty,strasznie niedobre ale mocno rozcienczone wypila, ponoc wystarczy choc ze dwie lyzeczki herbatki z ta polokaina...
Karlam tez mysle,ze zastrzyki sa najlepsze, trudno,ze dziecko boli ale tylko na chwile choroba przedluzajaca sie jest bardziej dokuczliwa, ja zawsze wolalam zastrzyki niz doustnie antybiotyk bo niezbyt wplywaja na zoladek:baffled:
 
Do góry