reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

Witkowi też wyszły krostki pod jednym kolankiem. Jest ich tyle, że aż tworzą jedną czerwoną plamę :szok: Smaruję maścią, którą dostał na uczulenie na policzkach, ale to nie działa :no: Nie wie od czego mu to wyszło :no: To chyba nie może być skaza, co? Chyba nie obędzie się od wizyty u lekarza :-(
Martucha A Nikusiowi zeszła ta wysypka?

Monis ma dalej!!juz z 1,5 miecha bedzie!! w UK nam powiedzieli ze na dniach powinna zejsc i gow***:wściekła/y: dalej ma!! idziemy do pediatry w przyszlym tyg zobaczymy co tu powiedza.Tez mu smarowalam taka mascia co dostalam jak mial kiedys na buzce taka kaszke ale nic nie pomoglo:dry:
 
reklama
Tynka oby szybciutko te owsiki zniknęły i juz nie wróciły.

A naszym Panom krostki. Emilka miała na łokciu chyba ze 3 miesiące, smarowałam ciągle i w końcu zniknęły. nie wiem, co to było.
 
A naszym Panom krostki. Emilka miała na łokciu chyba ze 3 miesiące, smarowałam ciągle i w końcu zniknęły. nie wiem, co to było.

Lorien no to troche mnie pocieszylas bo jesli tutaj pediatra tez powie ze nie wiadomo co to to bede miala choc nadzieje ze moze po trzech miechach samo zejdzie:tak:
 
Lorien no to troche mnie pocieszylas bo jesli tutaj pediatra tez powie ze nie wiadomo co to to bede miala choc nadzieje ze moze po trzech miechach samo zejdzie:tak:
Cieszę się, że zasiałam ziarnko nadziei. :tak:

Antek też od dłuższego czasu ma na policzku takie drobniutkie krostki tworzące czerwoną plamkę:baffled:
Dokładnie tak to wyglądało - drobne krosteczki tworzące czeroną plamę - u nas była wielkości 4cm/2cm
 
Monia ja już od białego rana prałam pościele i myłam zabawki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie mogłam spać od 5 :-p przez ten egzamin Pawła chyba miałam większego nerwa niż on :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Co higieny to u nas nie ma z tym problemu bo dziewczyny tylko trochę sie ubrudzą i już wołają by im umyć rączki ...............niestety na razie zrezygnowaliśmy ze wspólnych kąpieli dziewczyn ku rozpaczy Tajki:-p;-)........mała masochistka z niej :sorry2: Emila ją maltretuje ..............polewa wodą i zabiera zabawki a ta do niej ciągnie :-D:-D:-D:-D
poza tym zawsze po spacerku i każdym wyjściu myje im ręce ale jak widać to i tak nie przyniosło rezultatów.................... no cóż........nie my pierwsze i nie ostatnie.......
Do tego p. doktor mnie pocieszyła, ze jej dzieci od roku chodzą do przedszkola i już 4 razy miały wszy:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:..................niestety rodzice nie dbają o wyleczenie dzieci i takie są tego rezultaty..........poza tym panie w przedszkolu tez nie na wszystko zwracają uwagę i informują:angry::angry::angry::angry:

To masz małe czyścioszki ;-) Ale dobrze, przynajmniej są tego nauczone od samego początku :tak: Tajka - masochistka ;-):-D Dobre sobie :-D
A co do tych warunków w przedszkolu i lapania różnych pasożytów to niestety chyba jest nieuniknione :no::baffled: Ale mieć 4 razy wszy to już chyba lekka przesada :szok::baffled:

Monis ma dalej!!juz z 1,5 miecha bedzie!! w UK nam powiedzieli ze na dniach powinna zejsc i gow***:wściekła/y: dalej ma!! idziemy do pediatry w przyszlym tyg zobaczymy co tu powiedza.Tez mu smarowalam taka mascia co dostalam jak mial kiedys na buzce taka kaszke ale nic nie pomoglo:dry:

U ciebie 1,5 miesiąca a u Lorien aż 3 :szok: A ja się martwię, że Witek tą wysypkę ma od tygodnia :sorry2: Ale i tak pójdę do pediatry, bo Witek ma tą wysypkę pod całym kolanem prawej nogi i zaczyna mu się pojawiać na lewej nóżce :szok::-(
 
Julcia ma krostki na czole, i tez sa juz kilka tygodni,ja zastanawiam sie czy to nie od jogurtow:dry: na wszelki wypadek odstawilam na kilka dni, zobaczymy czy cos to pomoze
 
Hej dziewczyny u nas poprawa. Od kilku dni Filip jest bez antybiotyku i inhalacji. Co prawda wczoraj się załamałam bo znowu dostała kataru ale podałam mu leki od alergii i przeszło. Tak więc może ten katarek był od kurzu bo wczoraj nareszcie ruszyłam ze sprzątaniem na Święta.
Powiedzcie mi dziewczyny czy wydaje Wam się, że noszenie przez dziecko używanych butów może spowodować jakąś chorobę? Platfusa np?
 
Fogia biedny Filipek, ciągle go coś męczy. Dużo zdrówka dla naszego przystojniaka :tak:
Na Twoje pytanie odpowiem tak: trudno powiedzieć, ale na wszelki wypadek nie będziemy zakładać butów po innych dzieciach.;-)
 
reklama
U julki wczoraj pojawił sie katar, który wisi jej do pasa. mam tylko nadzieje ze nic poza tym sie nie rozwinie. Jula spala dzisiaj z nami w łozku bo miala zatkany nos i strasznie czesto sie budzila i przez to rowniez i ja niewyspana dzisiaj mega jestem
 
Do góry