reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

reklama
Tynka, ale się Wam trafiło, robale to straszne cholerstwo, wszystko trzeba prać, gotowac, prasować. Leki, które stosuje się przy robalach są skuteczne i na owsiki bierze się chyba jedna dawkę, a po dwóch tygodniach bierze się nastepną jednak są one na recepte i w aptece dla takich malych dzieci bez recepty nie sprzedadzą, chyba ze masz kogoś znajomego, wiec wizyta u lekarza wskazana. A jak stwierdziłaś te owsiki - są widoczne w kupie? ja tez jakis czas temu podejrzewałam owsiki jak Jula spała niespokojnie, ale okazało się ze to nie było to - owsików w kupie nie było, zaczela s[pać lepiej i wkoncu odpusciłam badanie kału
 
No łaziły sobie po pupci :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Paweł wykrył u Natalki wczoraj coś po 16 a potem bardzo późnym wieczorem już u Emilki były :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jest taki preparat , który działa tylko na jelita i likwiduje owsiki ale niestety nie likwiduje jaj PYRANTELEUM. sprzedawany jest bez recepty . Lekarze często go dają profilaktycznie ..............szukałam wczoraj chociaż tego by już zacząć działać no ale cóż...............dziś 13:30 wizyta u lekarza ...............:angry::angry::angry::angry::angry:

Karla wczoraj zapomniałam o Michasiu:zawstydzona/y::sorry2:............wybaczysz...........
mam nadzieję, że mały i jego mały czują się już dobrze;-):-p:-)
 
Tynia ... współczuję :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ... no, że takie cholerstwo musiało się Wam jeszcze przyplątać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, no i ta cała dodatkowa praca :angry: jakbyś jeszcze miała mało zajęć z Twoimi słodkimi urwiskami :dry::blink:;-).
 
najgorsze jest to ze muszę sie tłuc taksówką i znów 100 w dupie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a nawet więcej bo obok rossman :-D:-D:-D:-D:-D
a samochód stoi na parkingu :-p boje sie sama jeździć z dziewczynami a Paweł właśnie dziś ma egzamin na prawko :baffled: niestety 13:30 to jedyny wolny termin jaki był u pediatry ............a nikt nie może jechać ze mną bo an ogół ludzie w pracy :zawstydzona/y:........może Paweł obleje i zdąży wrócić ;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Własnie dostałam od niego smsa:-D " " Jestem na miejscu.......3 ( tramwaj) mi zdechła przy wileńskim na szczęście 25 jechało.........wlazłem do damskiego kibla ":-D:-D:-D:-D oj nerwy go biorą ............tylko, żeby tam żadnej baby nie poderwał :dry::baffled:;-)
 
Oj Tynka jakbys malo miala zajec to jeszcze owsiki musialy ci sie przyplatac. Wspolczuje i trzymam kciuki oby szybko sobie poszly.:baffled:
 
reklama
Do góry