reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U Lekarza... szczepienia, choroby i wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

reklama
Hej![
kurcze my tak jak Dronka bedziemy na antybiotyku...katar do południa zielony i kaszel suchy męczący.....jutro idę wukupić...jej myślam że przejdzie...
Dronka a jakie syropki na kaszelek używacie??:wściekła/y:
 
No to i nas wzięło. W sobotę 39'C i tylko katar cieknący. Troszkę pokasłuje z rana.
Teraz to i ja kicham :(
Buu... taka cieplusia odwilż za oknem, a my w domku się grzejemy.
Dziewczyny, czy przy samym katarze wychodzicie na dwór? Podobno pomaga na osuszenie noska. Przy tej gorączce sobotniej, to już sama nie wiem, czy iść na spacer.
 
Hej![
kurcze my tak jak Dronka bedziemy na antybiotyku...katar do południa zielony i kaszel suchy męczący.....jutro idę wukupić...jej myślam że przejdzie...
Dronka [na d/B]a jakie syropki na kaszelek używacie??:wściekła/y:

sorry kochana dopiero posta zauważyłam:(
Na kaszel mamy okropny w smaku Elofen i Deflegmin..u nas obyłao sie bez antybiotyku-mielismy recepte ale na szczescie si eni epogorszyla i na samych syropkach sie skonczylao-ale nadal jakos tak pokasłuje od czasu do czasu - no i katar jueszcze leci ale zdecydowanie mnijeszy ze pozawala egzystowac normlanie:)

A my z katerem wychodzimy ... z goraczka i kaszlem niee:)
 
Nie wyszliśmy jednak. Macie rację zobaczę jak dziś nocka i co dalej się z tego rozwinie. Jutro do południa ostatnie dawki Nasivinu. Oby ten katar mu się skończył. A apetytu w ogóle nie ma :( Obiadu dziś nie chciał wcale! Może jak się obudzi, to coś zje.
Kilka dni w domku dobrze nam zrobi. Dzięki dziewczyny ;)
 
No a my zapalenie oskrzeli....i starsza ( już 4 raz od września) i młodsza. Obie antybiotyki... mizernie się czują a do tego Laura ciągle gada o przedszkolu i wariuje...a ja razem z nią:no:! Leki kosztowały fortune...i musze teraz starszej wykonać wszystkie dodatkowe badania ASO, OB, Mocz na posiew, wymaz z gardła na posiew....masakra!!!
 
reklama
Do góry