reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U Lekarza... szczepienia, choroby i wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

a ja uwazam , ze teraz jego skorka wyglada bardzo dobrze.
Wiecie.. wczoraj ze wzgledu na to iz jechalismy do lekarza, wypil 5x mleko w ciagu dnia i dzisiaj wyglada jakby sie zaczerwienialy plecki..

mozliwe ze to mleko jest niedobre?
 
reklama
a jakie dajesz mleko?

monia ja uwazam tak jak mysza ze skorka wyglada LEPIEJ ale nadal wyglada na uczulona, jakis alergen nadal jest... moze i mleko

mozliwe tez ze wysypka dlugo nie znika...? nie wiem sama sie caly czas zastanawiam jak to z tym wszystkim jest
szkoda ze ta lekarka u ktorej bylas taka niekompetentna, bo mozna by sie bylo zapytac...
 
Ostatnia edycja:
a ja mam dosc, dzis zauwazylam ze wysypka znowu zaczyna sie pojawiac, u nas wystepuje na brzuszku i na pleckach oraz na lydkach, zaczyna sie tak samo jak wtedy, drobne krosteczki, potem zmienily sie w szorstkie czerwone placki

mysza m powiedz co ty dajesz do jedzenia swojemu? ja juz nie wiem, nic nowego nie dostaje, kaszka, mleko, zupki bez zadnych podejrzanych skladnikow(chyba?), banany, jablka, czasem zje jogurt dzieciecy, chleb, biszkopty, flipsy kukurydziane naprawde nie wiem na co to uczulenie:-:)-:)-(
 
nie no dziewczyny ok, jakis alergen jest. Ale ja naprawde pilnuje i kontroluje to.
Wysypka zaczela sie zmniejszac jak zmniejszylam ilosc karmien mlecznych, bedac juz na Nutramigenie.
 
polka co za przezycia!Dobrze, ze wszystko sie ok skonczylo!

kurka, jak patrze na te zdjecia Pawelka, to Redan ma bardzo podobne te placki....bede jednak musiala sie przejsc po skierowanie do szpitala na te badania....do tego jak zaczela go kapac w parafinie to jeszcze gorzej, wiec juz przestalam, a niby taka na wszystkie uczulenia jest, a moze tak powinno byc?Ze najpierw sie zaognia, by potem zblednac?Glupim juz czlowiek jest...ech
 
a ja mam dosc, dzis zauwazylam ze wysypka znowu zaczyna sie pojawiac, u nas wystepuje na brzuszku i na pleckach oraz na lydkach, zaczyna sie tak samo jak wtedy, drobne krosteczki, potem zmienily sie w szorstkie czerwone placki

mysza m powiedz co ty dajesz do jedzenia swojemu? ja juz nie wiem, nic nowego nie dostaje, kaszka, mleko, zupki bez zadnych podejrzanych skladnikow(chyba?), banany, jablka, czasem zje jogurt dzieciecy, chleb, biszkopty, flipsy kukurydziane naprawde nie wiem na co to uczulenie:-:)-:)-(

Oj ja Franiowi połowy tych rzeczy nie daje:((( Franio je kaszke na bebilonie pepti rano i wieczorem, w dzien je obiadek (marchew, ziemniak, indyk, królik, glownie sa to dania z hippa albo bobovity dla dzieci w wieku 4-6 miesiecy, bo one maja najmniej alergenow) z deserkow to je niewiele, bo nie lubi, ale glownie to jabko, morela, czasem gruszka, ale ma po niej chyba bardziej zaogniona wysypke, bo dzis deserku nie bylo i Franio ma ladniejsza skore. No i dwa posilki typowo mleczne czyli 2 razy po 150 ml bebilonu pepti jedno w nocy a drugie nad ranem.
A no i teraz daje mu chrupki ryzowe. Powoli wprowadzam zoltko a za gluten jeszcze sie bralam, ale musze sie odwazyc:/
Z rzeczy ktore Ty wymienilas to podejrzewalabym: jogurt dzieciecy, biszkopt, banan
 
reklama
dziewczyny okej tylko u nas problem w tym ze uczulenie pojawilo sie teraz, od jakiegos miesiaca, dlatego pawel duzo rzeczy juz probowal, wysypki nie bylo, banan byl bodajze pierwszym owocem ktory dostal!

zoltko tez juz jadl

dlatego mam taki problem bo nagle musialabym wykluczyc wiekszosc rzeczy ktore je

a mleko pijemy bebilon, od jakiegos 5 miesiaca
 
Ostatnia edycja:
Do góry