reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U Lekarza... szczepienia, choroby i wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Ja sobie wykupiłam abonament rodzinny w Luxmedzie i wybieram się tam do pediatry we wtorek, a na USG bioder 8 maja. A 5 maja na ponowne badanie słuchu (ale to już w państwowej poradni), bo nie wyszło nam badanie prawego uszka w szpitalu. Mam nadzieję, że uszko się odetkało i nie będzie z tym problemów... No i jeszcze muszę ginekologa odwiedzić :baffled:
 
reklama
Ja sobie wykupiłam abonament rodzinny w Luxmedzie i wybieram się tam do pediatry we wtorek, a na USG bioder 8 maja. A 5 maja na ponowne badanie słuchu (ale to już w państwowej poradni), bo nie wyszło nam badanie prawego uszka w szpitalu. Mam nadzieję, że uszko się odetkało i nie będzie z tym problemów... No i jeszcze muszę ginekologa odwiedzić :baffled:

U nas również nie wyszło badanie jednego ucha :( w poniedziałek jedziemy do poradni na kolejne badanie oraz usg bioderek :)
 
ja za 5w1 zaplacilam 110.
co do bioderek to w Pruszkowie, tam gdzie bylismy to kontrola 80 i usg rowniez 80.

bylismy na szczepionce dzisiaj..
juz widzie, ze dzien bedzie do dupy. Maly nawet przy cycu placze. I wymiotuje :eek:
 
my bioderka mamy 19maja... a jeszcze neurolog nas czeka w czerwcu dopiero bo oczywiście masakra z terminami :dry::dry::dry:
i muszę od pediatry wybłagać skierowanie do kardiologa bo mój J się boi że mały będzie miał genetycznie po nim wadę serca:sorry2:
 
kurcze maly mi wymiotuje, place, nie chce spac i pokazuje mu sie wysypka na buzi :eek:

i jakby tego bylo malo to zaczynam plamic po cerazette :eek:

A tamta wystpka mu zeszła po tych maściach? Może coś zjadłaś i tak mały reaguje.
Monia jak ty brałaś carazette ? to znaczy dostałąś już @ czy tak zaczełaś po prostu w dowolnym dniu? Ja też będę je brała
 
reklama
Ja sobie wykupiłam abonament rodzinny w Luxmedzie i wybieram się tam do pediatry we wtorek, a na USG bioder 8 maja. A 5 maja na ponowne badanie słuchu (ale to już w państwowej poradni), bo nie wyszło nam badanie prawego uszka w szpitalu. Mam nadzieję, że uszko się odetkało i nie będzie z tym problemów... No i jeszcze muszę ginekologa odwiedzić :baffled:

A jesli moge zapytac : ile kosztuje taki pakiet?
 
Do góry