reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U Lekarza... szczepienia, choroby i wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

A tamta wystpka mu zeszła po tych maściach? Może coś zjadłaś i tak mały reaguje.
Monia jak ty brałaś carazette ? to znaczy dostałąś już @ czy tak zaczełaś po prostu w dowolnym dniu? Ja też będę je brała

wysypka zeszla. Mam dwa typy.. albo tunczyk albo produkty mleczne. Jak zejda te krosteczki po szczepionce to wprowadze jakis jogurcik i zobaczymy.

nie dostalam @, wzielam tego dnia, w ktorym wykupilam, no i niby po tygodniu mozna juz sie kochac do konca. A ja dzisiaj 9 dni zaczelam plamic :eek:
a swoja droga to troche sie boje do konca, ze wzgledu wlasnie na to ze nie zaczelam od pierwszego dnia cyklu.
 
reklama
ja byłam z małym dzis w szpitalu na badaniach i obserwacji i podejrzewają niedokrwistość , anemie mam za tydz. powtórzyć mu wyniki krwi :(
bo ja w ciąży miałam anamie
 
A jesli moge zapytac : ile kosztuje taki pakiet?
Ja mam abonament z pracy - za swoją kartę nie płacę (płaci pracodawca, ale nie wiem ile), a za pakiet rodzinny płacę 60 zł miesięcznie i może z niego korzystać mąż i dzieci. Nie wiem jak to wygląda jak ktoś chce indywidualnie sobie wykupić.
 
wysypka zeszla. Mam dwa typy.. albo tunczyk albo produkty mleczne. Jak zejda te krosteczki po szczepionce to wprowadze jakis jogurcik i zobaczymy.

nie dostalam @, wzielam tego dnia, w ktorym wykupilam, no i niby po tygodniu mozna juz sie kochac do konca. A ja dzisiaj 9 dni zaczelam plamic :eek:
a swoja droga to troche sie boje do konca, ze wzgledu wlasnie na to ze nie zaczelam od pierwszego dnia cyklu.

oj tam monska - młoda jestes najwyzej drugie dziecko sobie machniesz :-D:-D:-D
 
My już po usg bioderek. Na szczęście wszystko dobrze mimo, że nie pieluchowałam. Pan doktor powiedział, że to zupełnie niepotrzebne. Tylko jeszcze raz kontrola za 6 tygodni.
A Kuba zachował się bardzo dzielnie i grzecznie, zapłakał tylko przy obracaniu na drugi bok, bo lekarz go wziął za rączki i nóżki i podniósł :szok:
 
Ja mam abonament z pracy - za swoją kartę nie płacę (płaci pracodawca, ale nie wiem ile), a za pakiet rodzinny płacę 60 zł miesięcznie i może z niego korzystać mąż i dzieci. Nie wiem jak to wygląda jak ktoś chce indywidualnie sobie wykupić.

o to to wlasnie, ja tez mam abonament z pracy za free, muszę sie dowiedziec w takim razie o ten abonament rodzinny
 
reklama
Do góry