reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

Małami, Mmarta jakoś mi umknęło :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: sorki, ale to pocieszające, że jednak nas więcej ;-)

Dobranoc ciężarówki, oby jutro była co najmniej jedną mniej ;-):-D
Ja to chyba dziś nie zasnę z nerwów i podniecenia :rofl2:
 
reklama
Dzień dobry :)
Jakoś wyjątkowo wcześnie, jak na mnie, dziś wstałam.. Po części obudził mnie głód :p a po części ból w podbrzuszu jak na @, ale już przeszedł. Od jakiegoś tygodnia tak mam, że nad ranem mnie brzuch pobolewa delikatnie.

danuśka - ciekawa jestem jak tam Ci dzisiaj pójdzie, czy uda się dostać do szpitala a potem... Trzymam kciuki w każdym bądź razie :)

Ja dzisiaj w planach mam wyjść na zakupy, ubranek dla małego poszukać fajnych :) Po południu pojadę do szpitala do szwagierki zobaczyć małą :) Wzruszam się na samą myśl.. Macie jakiś pomysł co można kupić dla mamy do szpitala? Bo dla małej mam takie małe słodkie buciczki :)
 
Hej matrioszki :-)

Jak sie dzis czujecie? U mnie jakos tak strasznie dolujaco. Ciezko mi sie oddycha, brzuch mam taki ciezki jakby mi ktos kamieni tam nakladl a jak chodze mam wrazenie ze mi cos przeszkadza w kroczu.
Az poprosilam meza zeby dzis zostal w domu. Do tego smuty mnie dopadaja ogromne i co chwile poplakuje...
A jakby tego wszystkiego było jeszcze mało, to jeszcze mnie mdli. Jednym slowem jakby w nocy przejechal mnie walec...

Poprostu koszmar jakis. Zupelne przeciwienstwo wczorajszego nastroju.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!


Corin ja mam dokladnie tak samo - dol cholerny i placze caly czas. A zeby tego bylo malo to wyprostowac sie nie moge bo tak mi brzuch ciazy.. Mam nadzieje ze to chwilowe i do obiadu nam przejdzie ;-) choc pierwsze ten obiad trzeba zrobic ;-)

Danusia mam nadzieje ze miejsce sie znalazlo! Kciukasy za szczesliwe i szybkie rozwiazanie!

Kamisia jak dla mnie to wszystkie mozemy sie dzisiaj rozpakowac - nie mam nic przeciwko ;) Aczkolwiek to z pewnoscia nie moj dzien..
 
witam się porannie:) ja dziś zaliczyłam badania krwi, bo coś za bardzo jestem opuchnięta.

Corin wczoraj rozmawiałam na temat takiego samopoczucia z moja ginką i ona powiedziała, że to są właśnie objawy rozwierania się szyjki, błędnik szaleje co podobno powoduje mdłości i napływ hormonów,które z kolei powoduja złe samopoczucie. powiem szczerze że mnie to pocieszyło, bo przynajmniej wiedziałam, że coś się dzieję, niestety u mnie to jednorazowy wybryk i teraz znów czuje się wyśmienicie :)
 
Dzień dobry wszystkim 2 in 1.
Zaczną od przeprosin wszystkich, które wczoraj pominęłam. jestem w ciąży- proszę wybaczyć:p
Oczywiście trzymam kciuki za Danuśkę, żeby znalazło się dla niej miejsce na oddziale- swoją drogą juz rece opadają na wiesc o takich historiach- na oddziale nie ma miejsca dla przyszłej mamuśki... ehhh.
Corin, wykorzystaj jakies sprawdzone metody dołądowania energii, jescze tylko 2 dni musisz wytrzymac, a w piątek już ci będzie lzej. głowa do góry.
U nas wczoraj była burza, znow bałam się jak cholera. wcześniej to moj Piotrek smiał się ze mnie, a teraz gdy jestem w ciąży dzielnie mnie wspiera, i idzie do małego pokoju, gdzie nie ma okien, żeby przeczekac ze mną ten moj burzowy lęk....
ja dziś mam napięty grafik- podobnie jak moj brzuch- odebrac wyniki, posprzatac, obiad, potem pojechac po męża i wizyta u ginka. 3 majcie kciuki
Moj brzuch, jest już taki pokreslony rozstępami, ze szkoda gadac. na nic smarowanie specyfikami, na nic ze robiłąm to systematycznie. lekarz mi powiedział, ze widocznie mam taką skłonność i juz.
Moj mały kręci się co dzień, od 30 tyg liczę ruchy. zazwyczaj jest aktywny poźnym wieczorem. ale do 10 doliczam nie pozniek niż do poludnia. ale muszę się z wami zgodzic, ruchy już mają inny charakte są powolne i nie takie gwałtowne jak kiedys.
Życzę miłego dnia, wróce z wizyty, to dam znac co i jak.


Ps. czy wy również nadal prowadzicie auto? bo j cały czas gdziś jeżdzę, przewaznie sama... myślicie ze powinnam już prszestac?
 
Ostatnia edycja:
Gina, twoje slowa podzialaly jak balsam na moje dzisiejsze samopoczucie...

Malamonis a znasz jakies sposoby na doladowanie baterii? Na mnie swietnie zawsze dzialala wedrowka gorska albo jazda na rowerze, ale teraz chyba sobie jednak odpuszcze... Trzymam kciuki za twoja dzisiejsza wizyte.

Co do rozstepow, na brzuchu ujawnily mi sie stare, z poprzednich ciaz i wyszly ze 4 nowe, za to wew strony ud mam zmasakrowane rozstepami, i to zaraz nad kolanami, a wczoraj zauwazylam rozstepy pomiedzy lokciem a pacha blizej pachy... Koszmar.
 
Mala Monis Powodzenia na wizycie! Co do prowadzenia auta - to ja tez nadal prowadze, jakos nie wyobrazam juz sobie zycia bez autka.. choc nie powiem wszyscy na okolo panikuja i jecza ze moze najwyzsza pora odstawic auto.

Rozstepy - tez systematycznie stosowalam kremiki i bylo calkiem niezle ale jak brzuch zaczal schodzic na dol to na nerkach mi sie kilka pojawio.. Smaruje teraz kremem zmiejszajacym istniejace rozstepy firmy Pharmaceris i musze przyznac ze jest lekka poprawa mimo iz stosuje dopiero 2 tygodnie.

Corin pojechalas z tymi kolanami - musze sie im przygladnac tylko jak? ;-)
 
reklama
czesc dziewczyny. rano jak bylam w wc polecialo mi troche krwi. ale teraz sa to brazowe plamienia. do tego doszly skurcze:-) ale nieregularne. narazie obserwuje i jak bedzie cos konkretnego to dam znac.
trzymam kciuki za wizytujace
milego dnia
 
Do góry