reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tylko dla dwupaków :D

Gina, ja też Cię pamiętam :) U mnie dziś na KTG skurcze maks 20 % ale zupełnie nie wyczuwalne dla mnie.

silwia, ja nie wierzę kompletnie w te sposoby przyśpieszające poród. Według mnie to jedynie przez przypadek komuś zgrała się akcja porodowa z wypróbowaniem jakiegoś sposobu. Ja robiłam wszystko (oprócz tych olejków do picia) już od 2 tyg przed terminem i jak widać żadnych efektów. :-D

Właśnie się dowiedziałam, że kuzyn ma znajomą położną w "moim" szpitalu. Dzwonił do niej i podobno coś tam pokombinuje żeby na pewno mnie przyjęli. Mam jechać na 11 :D dziewczęta moje kochane trzymajcie kciuki za wolne miejsce :-)

Powiem Wam, że po dzisiejszej wizycie na IP czuję się dziwnie spokojna i dostałam dodatkowa dawkę cierpliwości. Michał ma od dziś urlop i jego obecność też dużo mi daje. Chociaż trudno mi uwierzyć, że już dziś 18 lipiec, a ja nadal w tym samym stanie ;D
 
reklama
kkasiulka wazne ze dzidzia czuje sie dobrze ty rowniez. jestes w dobrych rekach i nie dlugo utulisz kruszynke.

Z tymi dobrymi rękami to bym nie przesadzała.....mój dok jest w tym tyg na urlopie, przed nie miał dla mnie czasu. Cały czas powtarza, że "nie kwalifikuje się do cięcia". Wkurzył mnie strasznie, ale cóż. Rozmawiałam z pielęgniarką (w zasadzie szefową pielęgniarek) w moim mieście i powiedziała mi, że jest mała szansa na sn, raczej nie będą chcieli ryzykować i przynajmniej zapytają czy chce cc.

kkasiula to już nie ma szans, że mała sie odwróci? Uparta jest no.:-) Nieważne jak rodzisz, ważne żeby zdrowa była i się dobrze rozwijała potem ;)

Szczerze mówiąc cały czas liczę na to, że jednak sie odwróci.......Teoretycznie nie ma szans, ale bywało i tak, że dziecię odwracało się z rozpoczęciem akcji....

danuśka - to fajnie - oby Cię juz przyjęli :-) Ooo....ta cierpliwoć w Twoim przypadku jest bardzo wskazana :-)
 
Kasiulka, zasnelam ogladajac film z cora, nawet nie wiem kiedy. Cora wylaczyla tv i oszla spac :-) czuje sie caly czas tak samo, czyli w krzyzu cmi, promieniuje do przodu ale skurczy nie czuje.

Danusiu, trzymam kciuki i za miejsce i za ciebie.

Kamisia, nie lez tylko pobiegaj jeszcze ;-) moze akurat ;-)
 
Witajcie Drogie weterankii.
Corin, kkasiulka, danuśka - to chyba cały skład który się ostał z udzielających się do tej pory.
Ja oczywiście nadal w dwupaku. od wczoraj boli mnie brzuch, dziś doszedł bol kręgosłupa. no i spuchły mi nózki. jutro mam wizytę, może usłysze coś, co będzie oznaczac rychłe spotkanie z Fifkiem. chociaż choroskiop i usg wskazały na 22 lipca, więc łudzę się nadzieją ze to się sprawdzi.
Nowe forumowiczki- witajcie oczywiście, razem raźniej:p
Corin, mimo ze polozna powiedziała mi ze bóli nie przespię to i tak do tej pory nie wiem czy to co czuję to skurcze czy tylko bóle brzucha. A skóra na brzuchu to już mnie tak boli, że czasem mam wrazenie, że zaraz pęknie.

dobranoc dziewczyny, ciekawe, która z nas następna:):)
 
Dziewczyny czy wy też odczuwacie mniej ruchów waszego maluszka?. Bo ja się trochę martwić już zaczynam, zawsze panikuję...echh.
 
reklama
danusia trzymamy kciuki. a z tymi przyspieszaczami to masz racje. zalezy od dzidzi kiedybedzie chciala wyjsc to wyjdzie.
kkasiulka jak tak mowisz z tymi rekoma nie zadobrze. choc mysle ze nie sa az tak nie madrzy by kazali ci rodzic sn jesli dzidzia jest glowka w gore.
kamisia no ja tez dzisziaj zaliczylam schody, ale nic sie nie dzieje. czekam cierpliwie.

az mi humorek sie poprawil rozmawiajac z wami
 
Do góry